Środa, 24 kwietnia 202424/04/2024
690 680 960
690 680 960

W Lublinie ford zderzył się z pociągiem. Kierowca zignorował znak stop (zdjęcia)

Bardzo dużo szczęścia mieli młodzi mężczyźni podróżujący fordem, który późnym wieczorem zderzył się z pociągiem. U jednego z mężczyzn zakończyło się to jedynie na niegroźnych obrażeniach.

Do zdarzenia doszło w czwartek około godziny 21:15 na ul. Lema w Lublinie. Na przejeździe kolejowym samochód osobowy zderzył się z pociągiem. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego, policja oraz straż ochrony kolei.

Jak ustalili policjanci, kierujący fordem mężczyzna poruszał się w kierunku bazy paliw. Dojeżdżając do przejazdu kolejowego zignorował znak stop, w wyniku czego wjechał w bok lokomotywy. Następnie auto zostało przeciągnięte przez pociąg kilkadziesiąt metrów.

Fordem podróżowali dwaj młodzi mężczyźni. Kierowca został przetransportowano do szpitala. Jak ustaliliśmy, nie doznał on żadnych poważniejszych obrażeń ciała. Badanie alkomatem wykazało, że był trzeźwy. Pasażerowi nic się nie stało.

Obecnie prowadzone są czynności wyjaśniające szczegółowe okoliczności zdarzenia. Sprawca kolizji został ukarany mandatem w kwocie 500 zł. Ul. Lema jest zablokowana w obu kierunkach.

(fot. lublin112.pl)

19 komentarzy

  1. Ale dzban . Tak jeździć to naprawdę trzeba umieć trafić . Toż to nie skrzyżowanie przy Makro jak na egzaminie było i już się bidak zagubił .

  2. Będzie jak u Frania że kierowca nie sprawdził udzielenia mu pierwszeństwa przejazdu przez pociąg

  3. ich szczęście – nieszczęście wszystkich innych… jakby sobie głupi r.yj rozwalił, to by było z pożytkiem.

  4. Są dwie możliwości: albo idiota albo samobójca. Obie jednakowo prawdopodobne, bo samobójca nie może być normalny a normalny nie będzie samobójcą. Jak jeszcze dużo i jak długo będziemy informowani o takich przejawach głupoty. Taki „wyczyn” powinien być karany dożywotnim zakazem prowadzenia jakichkolwiek pojazdów ( z wózkami zakupowymi włącznie )

Z kraju