690 680 960

Volkswagen zderzył się z ciężarówką przewożącą jabłka, z pojazdu wyrwało silnik (zdjęcia)

Na drodze wojewódzkiej Kraśnik – Krasnystaw samochód osobowy zderzyły się z ciężarówką. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca volkswagenem kobieta była tak pochłonięta rozmową z pasażerką, że nie zauważyła znaku stop.

Do wypadku doszło w czwartek około godziny 10 w miejscowości Majdan Starowiejski, w gminie Zakrzew w powiecie lubelskim. Na drodze wojewódzkiej nr 842 Kraśnik – Krasnystaw zderzyły się dwa pojazdy: samochód osobowy oraz ciężarówka z przyczepą.

Na miejscu interweniowała straż pożarna z Bychawy, Zakrzewa o Starej Wsi, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja. Jak nam przekazano, zdarzenie miało miejsce na skrzyżowaniu z lokalną drogą prowadzącą do Dębiny.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca volkswagenem kobieta była tak pochłonięta rozmową z pasażerką, że nie zauważyła znaku stop. W wyniku tego wjechała w bok poruszającej się drogą wojewódzką ciężarówki.

Na skutek zderzenia, z volkswagena wyrwany został silnik. Pojazd wypadł z drogi, uderzył w płot i drzewo a następnie przewrócił się na bok. Dwie osoby odniosły obrażenia ciała i zostały przetransportowane do szpitala.

Policjanci ustalają teraz szczegółowe okoliczności oraz przyczyny wypadku. Przez kilka godzin występowały utrudnienia w ruchu.

(fot. nadesłane)

16 komentarzy

  1. Anioł Cieć Dyżurny

    Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca volkswagenem kobieta była tak pochłonięta rozmową z pasażerką, że nie zauważyła znaku stop… a pisałem, tłumaczyłem, apelowałem… nie wykonuj w czasie jazdy, żadnych tzw. innych czynności (seksualnych także).
    Przykro, że rzucałem perły (w tym przypadku) przed świnie

  2. Ta droga to Rudnik Szlachecki – Krasnystaw. Z Rudnika jest 6 km do Kraśnika krajową 19.

  3. gdy zejdą się dwie baby na gadulstwo to chłop może wtedy upić się, zdąży wytrzeźwieć a one jeszcze nie wszystko powiedzą – tak jak dziennikarze z tv niezależnej: dużo gadać ale za to bez sensu

  4. .. ile ton na pace miała ciężarówka na tej drodze?

  5. ,,Tylko jabłek, tylko jabłek żal” 😃

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Re: tradycja – Jarmark Jagielloński ponownie zawita do VIVO! Lublin
Bezpłatne warsztaty Know Hau w Strefie Psa w SKENDE
51. Ogólnopolskie Święto Chmielarzy i Piwowarów „Chmielaki Krasnostawskie” 2022
Zaproszenie na terenową akcję poboru krwi – 19 sierpnia
Piknik „Kwiaty we włosach” dla najstarszych mieszkańców Lublina