Środa, 28 lutego 202428/02/2024
690 680 960
690 680 960

Volkswagen uderzył w latarnię na al. Witosa. Spore utrudnienia w ruchu

Kolejny samochód uderzył w słup latarni na al. Witosa w Lublinie. Tym razem na wysokości marketu budowlanego.

Do kolejnego zdarzenia z udziałem latarni doszło we wtorek około godziny 17:30 na al. Witosa w Lublinie. Na wysokości marketu budowlanego samochód osobowy uderzył w słup. Na miejscu interweniowała straż pożarna, pogotowie ratunkowe i policja.

Jak wstępnie ustalili funkcjonariusze lubelskiej drogówki, kierująca volkswagenem młoda kobieta, jechała w kierunku centrum. Na łuku jezdni straciła panowanie nad pojazdem i auto wpadło na mokrej nawierzchni w poślizg.

Volkswagen zjechał na pobocze uderzył najpierw w metalowy słup latarni, następnie w betonowy mur, po czym zatrzymał się z powrotem na jezdni. Kierująca autem 25-latka została opatrzona przez ratowników medycznych. Nie doznała większych obrażeń ciała.

Badanie alkomatem wykazało, że kobieta była trzeźwa. Policjanci ustalają teraz szczegółowe okoliczności zdarzenia. Przez ponad godzinę ruch w tym miejscu był utrudniony. Początkowo odbywał się tylko jednym pasem jezdni, na czas usuwania latarni, został całkowicie wstrzymany.

Volkswagen uderzył w latarnię na al. Witosa. Spore utrudnienia w ruchu
(fot. Klaudia)

(fot. lublin112)
2016-06-14 18:38:54

33 komentarze

  1. Te drogi zabrały zbyt wiele ofiar, warto tak zapierdzielać? Łatwo odebrać sobie i komuś życie.

  2. BOLO pewnie PASSERATTI ma w TDI jak to bywa na każdej polskiej wsi

    • BOLO sobie dopiero będzie mógł kupić jakiekolwiek auto jak ktoś się zlituje i kupi od niego domenę za niecałe 20 tyś zł…

Z kraju

Polityka i społeczeństwo