690 680 960

Utrudnienia w ruchu na krajowej 19 po wypadku w Niemcach (zdjęcia)

W sobotę po południu na drodze krajowej nr 19 doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych. Utrudnienia w ruchu występują na odcinku pomiędzy Niemcami a Lubartowem.

W sobotę około godziny 14 na drodze krajowej nr 19 w Niemcach doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych – toyoty i citroena, na wysokości skrzyżowania z drogą prowadzącą do Rokitna. Po zderzeniu citroen zjechał z drogi i uderzył w drzewo.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego i policja. Dwie osoby, kierujący pojazdami, z obrażeniami ciała trafiły do szpitala.

W rejonie wypadku występują spore utrudnienia z przejazdem, z obu stron utworzył się duży korek. Na miejscu strażacy kierują ruchem. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca pojazdem marki Toyota, jadąc w kierunku Lublina podczas manewru skrętu w lewo zderzyła się z pojazdem marki Citroen, poruszającym się w kierunku Lubartowa.

(fot. lublin112.pl, nadesłane Grzesiek, Mariusz, Arek – dziękujemy!)

6 komentarzy

 1. Deszcz popada i mamy 2 artystów kierowców którzy wyeliminowali się z ruchu na dłuższy czas. Będą mniejsze korki

 2. DO 112 – ZAMIAST KOPIOWAĆ POLICYJNE NOTATKI NAPISZCIE COŚ OD SIEBIE – NIC NIEMÓWIĄCA BAZGRANINA – KTO WYMUSIŁ , PO PRAWIE GODZINIE NIC NIE WIECIE O POSZKODOWANYCH – TYLKO REKLAMODAWCY MARNUJĄ PIENIĄDZE – ZANIM SKASUJECIE MÓJ WPIS ODPOWIEDZCIE NA MÓJ WPIS

  • Prosimy się tak nie ekscytować, tylko czytać tekst ze zrozumieniem. W nim wszystko jest o czym szanowny Pan/Pani pisze. Prosimy sobie wyłączyć CapsLock, bo się chyba włączył.
   Miłej soboty życzymy

 3. Kiepskie te wstępne ustalenia Policji. Gdyby tak było to toyota miałaby zniszczoną prawą stronę

 4. klasyka polskich połykaczy / połykaczek asfaltu – wymuszenie pierwszeństwa !!!

 5. Raczej toyota wyjeżdżała od strony Rokitna

Kursy walut

 • USD 4.2928zł 0.29%
 • GBP 5.2571zł -0.51%
 • EUR 4.692zł -0.34%
 • CHF 4.7023zł -0.26%

Polub nas