Zderzenie renaulta z motocyklem na ul. Jana Pawła II (zdjęcia)

Utrudnienia w ruchu napotkają kierowcy na ul. Jana Pawła II w Lublinie. Na miejscu zderzenia pojazdów pracują służby ratunkowe.

Do zdarzenia doszło w sobotę około godziny 17:50 na rondzie Zrzeszenia Wolność i Niezawisłość w Lublinie. Na skrzyżowaniu ul. Jana Pawła II i Filaretów zderzyły się dwa pojazdy. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak nas poinformowano, w zdarzeniu brały udział samochód osobowy marki Renault oraz motocykl. W zdarzeniu poszkodowana została jedna osoba podróżująca jednośladem.

Na miejscu pracują policjanci oraz strażacy. Funkcjonariusze lubelskiej drogówki ustalają szczegółowe okoliczności oraz przyczyny wypadku. Występują utrudnienia w ruchu.

(fot. Przemysław i Norbert – dziękujemy!)

Zobacz również

15 komentarzy

 1. Czy coś wiadomo co z motocyklistą?

 2. Dalej żadnego info? Bo widziałem psiarze coś mierzą na miejscu wypadku.

  • A ty kim jesteś, że obrażasz policjantów wykonujących swoje obowiązki służbowe obsługując zdarzenia drogowe? Co trzeba ci przypomnieć, że nie jesteś anonimowy w sieci?

   • to pewnie dziecko, cytuje sformułowania które słyszy z rozmowie z rówieśnikami. Akurat przepuszczałem drugi samochód straży poż. przede mną samochody zjechały na wysepki, druga straż przejechała zrobiłem miejsce, aby te samochody ustawiły się na swoich miejscach, wróciły do ruchu, niestety rejestracje LUB wykorzystały to aby być na początku, omijały samochody, które chciały wrócić … potem gapienie się na wypadek, i… nikt nie przejechał na zielonym poza gapiem LUB… w LU też są kwiatki żeby nie było stronniczości

  • Twoj post zostal zgloszony do prokuratury.

 3. Radio Kierowców w 1 programie Polskiego Radia nie raczyło podać tej informacji, mimo, że dostali wiadomość o tym wypadku.

 4. A skąd takie zainteresowanie wypadkiem… Musicie znać wszystkie szczegóły? Po co… Podnieca was to?

 5. Scenic LJA skręca w lewo w kierunku Kraśnickiej nie zatrzymuje się na czerwonym a Moto ma wtedy zielone Filaretów do Wyżynneji uderza go, gość z moto pojechał na Kraśnicką do szpitala i po godzinnej operacji uratowali stopę, ogólnie poobijany,ale przeżyje,lat 42, rechabilitacja kilka miesięcy,LJA ma już prokuratura na głowie niech zbiera kasę.

  • Jaką kasę? 500 zł mandatu? To trzeba zbierać?

   • Za spowodowanie wypadku w żadnym razie nie może być mowy o grzywnie nałożonej w postępowaniu mandatowym, ponieważ nie jest to wykroczenie, lecz przestępstwo.

    • Oczywiście masz rację. Będzie to grzywna nałożona przez sąd w wysokości 500 zł. A nawet gdyby nieco więcej , to i tak „zbierać” nie będzie musiał. No chyba, że był pod wpływem lub bez OC, lub bez przeglądu.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.6981zł -0.15%
  • GBP 4.9562zł 0.28%
  • EUR 4.4789zł 0.33%
  • CHF 4.1362zł 0.61%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  W sobotę rusza cykl treningów i biegów indywidualnych CITY TRAIL
  Spektakl słowno – muzyczny „Nasz papież” w Katolickim Uniwersytecie Lubelskim
  Targi marki Festool w Lublinie. Przedstawią rozwiązania dla branży stolarskiej i budowlanej
  Nabór do drużyny cheerleaderek – Perełki Tytanów
  „Obieraczki kapuściane” w Muzeum Wsi Lubelskiej