Sobota, 27 czerwca 202627/06/2026
690 680 960
690 680 960

Utrudnienia w ruchu na ul. Poligonowej. Auto wjechało w stado dzików

Jak informuje nas jeden z Czytelników na ul. Poligonowej auto osobowe wjechało w stado dzików. Mogą pojawić się niewielkie utrudnienia w ruchu.

17 komentarzy

  1. Dla uściślenia, nie na Poligonowej, a na Bohaterów Września to zdarzenie było ok 300m przed skrzyżowaniem z Zelwerowicza jadąc od strony Willowej.

    Dziki i lisy w tym rejonie były i będą. Botanik i okoliczne małe lasy to dla nich siedliska i trasy migracyjne. Nowe osiedle zakłóciło ich spokój, a i tak można ich często trafić późnymi wieczorami. Niestety, ale na tej trasie mniej jak 70 się nie jeździ, tak więc trafienie w dorosłego dzika to prawie kasacja.

  2. bedzie kielbacha

Z kraju

Lubelski biznes

Biznes i handel

Sport

Polityka

Społeczeństwo

Zdrowie i styl życia

Nauka i technologia