Sobota, 18 maja 202418/05/2024
690 680 960
690 680 960

Uszkodził płytą chodnikową bmw. Pomylił się

Mieszkaniec Terespola stanie wkrótce przed sądem za zniszczenie bmw. 49-latek pomylił się i myślał, że uszkodził pojazd należący do mężczyzny, który zajechał mu drogę.

W środę policjanci z Terespola otrzymali zgłoszenie o uszkodzeniu zaparkowanego pojazdu marki bmw. Na miejscu interweniował patrol, który ustalił, że sprawca fragmentem płyty chodnikowej uszkodził karoserię bmw, a następnie oddalił się.

Policjanci zatrzymali jednak sprawcę zanim ten dotarł do miejsca zamieszkania.

Okazało się, że jest to 49-letni mieszkaniec Terespola. W chwili zatrzymania mężczyzna był pijany. Urządzenie wykazało 2 promile alkoholu w jego organizmie.

Zatrzymany oświadczył, że zniszczył auto, gdyż pomylił się. Myślał, że samochód należy do mężczyzny, który wcześniej zajechał mu drogę.

49-latkowi grozi kara do lat 5 pozbawienia wolności.

2017-10-26 13:25:10
(fot. Policja Biała Podlaska)

33 komentarze

  1. Bimmer, oddaj tego dziewiecioletniego dziada na zlom i kup sobie jakis porzadny samochod. Oczywiscie, jesli bedzie cie na niego stac, bo na razie to tylko szroty skupujesz.

  2. I nie gadaj, ze przeplacilem. Zjezdzilem polowe szrotow w Niemczech i to bylo najtansze BMW 535d, jakie znalazlem.
    A jeszcze 100 euro udalo mi sie utargowac. dziadu jeden hehehehehe.

  3. UWAGA komentujący. Dajcie sobie spokój i olewajcie wypociny chorego na głowę bimmera. Siedzi od rana przed ekranem i z tego już nie widzi co pisze. Pok każdym reportażem jest jałowa polemika z chorym do zabawek BMW ludkiem bo nie kierowcą. Chwalić się toto umie jakim tam samochodem ściągniętym na lawecie szrotem i nic więcej. Pisać też poprawnie nie potrafi skąd wniosek .. pełne 6 klas podstawówki. Umie jedynie dziadować bo sam taki jest. Pewnie jeszcze bimbał coś dopisze w odpowiedzi…szkoda że nie widać twarzy purpurowejj ze złości jak jego cudowny niebieski szrotówek.

  4. ej.. facet z 535D, gdzie Cie na miescie można spotkać ?

  5. Rozglądaj się za moim BMW przy wylotówce do Dysa. I nie zadław się z zazdrosci, biedaku. hehehehehe

  6. Nie czyń drugiemu co tobie nie miłe