Sobota, 25 maja 202425/05/2024
690 680 960
690 680 960

Wjechał na czerwonym, zderzył się z bmw

Po raz kolejny w dniu dzisiejszym zignorowanie wskazań sygnalizacji świetlnej było przyczyną zderzenia pojazdów. Na szczęście tym razem nikt nie ucierpiał.

Do zdarzenia doszło w czwartek po godzinie 12 na al. Solidarności w Lublinie. Na skrzyżowaniu z ul. Ducha zderzyły się dwa samochody: osobowy i dostawczy. Na miejscu interweniowała policja.

Jak wstępnie ustalono, kierujący dostawczym iveco jechał od strony al. Sikorskiego i wykonywał manewr skrętu w lewo, w kierunku Warszawy. Zignorował jednak wskazania sygnalizacji i wjeżdżając na czerwonym świetle doprowadził do zderzenia z bmw, które jechało od strony ul. Ducha.

Uczestnicy zdarzenia nie odnieśli obrażeń ciała. Badanie alkomatem wykazało, że oboje kierujący byli trzeźwi. Policjanci ustalają teraz szczegółowe okoliczności zdarzenia.

2017-10-26 14:21:26
(fot. lublin112.pl, nadesłane Piotr, Tomasz, Przemysław)

16 komentarzy

 1. Zatrudnie kierowce kat.B -oferuję umowa zlecenie,stałą pracę od 6-18 ,jedna sobota wolna w miesiącu,pensja 2000zł brutto.Wymagania:status studenta,doświadczenie w prowadzeniu aut dostawczych na łysych oponach i przeciążonych minimum 1000kg ponad norme,podstawowowy serwis pojazdu:wymiana klocków hamulcowych,wskrzeszanie zacierucha przy pomocy modlitw oraz magicznych zaklęć,odporność na stres,dyspozycyjność.Zakres obowiążków:prowadzenie auta,dostarczanie towaru do minimum 40 klientów dziennie,wypełnianie dokumentów,prace na magazynie oraz dbanie o czystość i porządek na terenie firmy-w lecie strzyzenie trawników,w zimie-odśnieżanie,oraz inne prace zlecone przez prezesa.A robić nie ma komu.Komuna sie skończyłą.

  • Zawót Syn-znasz realia, ja to wszystko przechodziłem i też wiem w czym rzecz,miałem jeszcze więcej obowiązków, kierownik traktował człowieka jak śmieć , ale i na nim szef się poznał , ja tam nie pracuję ale i kierownik też.

  • Jakieś pechowe te auta BMW. Nie ma dnia by nie było kolizji z ich udziałem . Jak tak dalej będzie , to do muzeum techniki nie będzie można wstawić całego egzemplarza , bo wszystkie ” bite „.

  • Jeżeli znajdziesz kandydata na to stanowisko to pamiętaj o tym, że nie może to być nikt zrównoważony. Jeżeli ty tego nie zauważasz to jesteś taki sam – raczej gorszy nawet. Należy zweryfikować transportowców bo nie wiemy co nam grozi na drogach….

  • Jedno racja – mogli od razu ITD zawiadomić, żeby zważyła tego Iveco… od normalnego załadunku by mu się tak te bliźniaki z tyłu nie pochowały w błotniki 😀

 2. Ciekawi mnie jakie zdarzenie ilustruje zdjęcie nr 4 i czym spowodowany jest korek.

 3. dlatego koniecznie trzeba zamontować światła, wyprostować skrzyżowanie, zrobić drogi tak aby wydawały się być bardziej podporządkowane….. oczywiście rozwaga i myślenie kierowców nie mają wpływu na zdarzenia i zderzenia 🙂

  • Nie no w tym przypadku ewidentnie wina kierującego – zignorował pieszego i rowerzystę, dlatego zderzył się z innym samochodem 🙂

 4. Zignorowanie czerwonego + kolizja = zabranie PJ i grzywna 10 000 (naprawienie szkód też). Tak powinno być!

 5. Zawót Syn ,opisaleś własnie kwintesencję podejscia pracodawcy do pracownika .A mówią ze „roboty jest mnóstwo,tylko robić nie ma komu ” …i bardzo dobrze ,bo im mniej desperatów godzi się na takie traktowanie ,tym szybciej się ono skończy

 6. Gdyby ludzie nie zgadzali sie na taką pracę ,pracodawca musiałby zapłacić godną pensję! Oczywiście zaraz mi ktoś odpisze że na początek dobre i to!!! na jaki początek? tak już będziesz zapie… do końca życia jeżeli raz się zgodzisz!

 7. ładna M power w 2.0 TDI 🙂

 8. Za wjazd na czerwonym, wyprzedzanie na przejściu powinni zabierać prawo jazdy na 3 lata!!!! Obligatoryjne!!! Zero litości dla takich!

 9. No i znowu BMW

 10. akurat tamtędy przejeżdżałem i się zastanawiałem… jak oni to ku*wa zrobili ?