Środa, 29 maja 202429/05/2024
690 680 960
690 680 960

Uszkodził karoserię pięciu aut. Policjanci zatrzymali wandala

Lubelscy policjanci zatrzymali sprawcę uszkodzenia karoserii na pięciu zaparkowanych pojazdach. Wkrótce 34-latek stanie przed sądem.

23 listopada policjanci otrzymali zgłoszenie o uszkodzonych 5 samochodach przy ul. Dywizjonu 303.

Nieznany sprawca porysował ostrym narzędziem karoserie pojazdów marki Mazda, Peugeot, Fiat, Skoda i BMW.

Właściciele oszacowali straty na prawie 4 tys. złotych. Policjanci zabezpieczyli nagranie z monitoringu, na którym widoczny byk wizerunek sprawcy.

Kryminalni ustalili, że to 34-letni mieszkaniec Lublina. Mężczyzna został zatrzymany.

Kodeks karny za to przestępstwo przewiduje karę nawet do 5 lat pozbawienia wolności. Mężczyzna będzie musiał również pokryć koszty naprawy uszkodzonych pojazdów.

(fot. lublin112.pl – ilustracyjne)

26 komentarzy

  1. Kowalski jak słusznie zauważyłeś ja tam też mieszkam więc ja również jestem mieszkańcem opłacam mieszkanie tak jak wszyscy a więc co to za różnica jakie mam blachy mi chodziło o stosunek „lubelskie” do przyjezdnych i właśnie Ty taki masz bo jest przyjezdny to nie może parkować na osiedlu gdzie my mieszkamy co z tego że ma tu mieszkanie. Pozdrawiam:-)

  2. Ja to jestem ździwiony i zaskoczony, że tylko 5 osób tego pracownika Perły zgłosiło na policję. Typ znacząco więcej porysował tych aut. Potrafił nawet w dzień wolny przyjeżdżać pod parking perły i rysować auta pracownikom Perły.

  3. Matko Twoja zamieszania wszędzie z tym AT

  4. Jeszcze sobie może klimatyczne wprowadźcie, że przyjezdni oddychają waszym powietrzem, rdzenni mieszkańcy Lublina!!!!!!

  5. Psychopata ten koles powinien zaplaci i ppjsc siedziec

Wiadomości z info112