Czwartek, 30 maja 202430/05/2024
690 680 960
690 680 960

Z ulicy wprost na chodnik. O mało nie doprowadził do zderzenia

Wjechał na rondo pomimo tego, że znajdowały się na nim inne pojazdy, następnie tuz przed maską jednego z aut, przejechał na chodnik. Kierowca śmieciarki z Lublina o mało nie doprowadził do wypadku.

Zdarzenie miało miejsce przed kilkoma dniami w Lublinie. Niebezpieczną sytuację zarejestrowała kamera w samochodzie naszego czytelnika. Jechał on al. Andersa od strony al. Spółdzielczości Pracy. Na rondzie Berbeckiego skręcał w lewo, w ul. Koryznowej.

Gdy zjeżdżał z ronda, z jego prawej strony nadjechała śmieciarka. Jej kierowca nawet nie zwalniając wymusił pierwszeństwo przejazdu, zmuszając znajdujących się na rondzie kierowców do hamowania.

Następnie śmieciarka przejechała wzdłuż przejścia dla pieszych i wjechała na chodnik. Na szczęście nie było w tym czasie na nim pieszych.

(wideo – nadesłane Mariusz)
2017-09-13 14:40:45

33 komentarze

 1. I już ma etat w MPK – oni teraz tak jeżdżą jak królowie szos.

 2. A co Julka ? przydygałaś że i ciebie ktoś może nagrał ? jezdzij normalnie to nie będziesz musiała „dygać ” ze też staniesz się bohaterką podobnego nagrania

  • Dzięki za radę

  • Może ma po prostu dość napinania się i internetowego donosicielstwa.
   Jak zobaczę coś skrajnie niebezpiecznego i głupiego, to może kiedyś podzielę się nagraniem (od ładnych paru lat jeżdżę z kamerą) tyle, że nie z lokalnym portalem sensacyjnym, a z sekcją wykroczeń WRD KMP Lublin.
   W razie czego pomogę też filmem poszkodowanemu w kolizji, jeżeli takową zarejestruję.

   Gdybym miał z samymi tylko zarejestrowanymi przez 2 ostatnie lata (taki jest, zdaje się, termin przedawnienia wykroczenia) wymuszeniami pierwszeństwa na rondach i skrzyżowaniach polecieć z donosem na Policję, to nie tylko kanapki i termos z kawą bym musiał ze sobą zabrać, ale i pidżamę 😉

   Ale wozić ze sobą kamerę dla fejmu na YT i w lokalnym portalu sensacyjnym?

 3. Wystarczy ,że na „lokalnym portalu sensacyjnym” non stop czatujesz i sączysz niezwykle pouczającą lewacką propagandę.

  • A wiesz, że „lewak” to termin wymyślony przez Dzierżyńskiego i Trockiego na opisanie całej lewicy niezgadzającej się z Bolszewikami.
   To kim ty jesteś używając języka komunistów? Komuszku jeden 🙂

   Przy okazji – nigdy i nigdzie nie twierdziłem, że jestem lewicowy ty komuchu 🙂 Jestem liberałem.

 4. Szkoda, że zamazane jest logo nauki jazdy – wiadomo byłoby do jakiej szkoły nie należy iść. Wjeżdża na rondo (bez sygnalizacji świetlnej) i włącza lewy kierunek… Instruktor sam powinien się uczyć, a nie przekazywać „wiedzę” innym.