Z ulicy wprost na chodnik. O mało nie doprowadził do zderzenia

Wjechał na rondo pomimo tego, że znajdowały się na nim inne pojazdy, następnie tuz przed maską jednego z aut, przejechał na chodnik. Kierowca śmieciarki z Lublina o mało nie doprowadził do wypadku.

Zdarzenie miało miejsce przed kilkoma dniami w Lublinie. Niebezpieczną sytuację zarejestrowała kamera w samochodzie naszego czytelnika. Jechał on al. Andersa od strony al. Spółdzielczości Pracy. Na rondzie Berbeckiego skręcał w lewo, w ul. Koryznowej.

Gdy zjeżdżał z ronda, z jego prawej strony nadjechała śmieciarka. Jej kierowca nawet nie zwalniając wymusił pierwszeństwo przejazdu, zmuszając znajdujących się na rondzie kierowców do hamowania.

Następnie śmieciarka przejechała wzdłuż przejścia dla pieszych i wjechała na chodnik. Na szczęście nie było w tym czasie na nim pieszych.

(wideo – nadesłane Mariusz)
2017-09-13 14:40:45

Zobacz również

33 komentarze

 1. Pewnie wcześniej jeździł w MPK…

  • nie nie zapewne zacznie

  • To samo miałem napisać. A jak nie jeździł, to nadaje się tam idealnie.

  • To kierowcy z MPK jeżdżą autobusami po przejściach i chodnikach ? Hmm , coś ktoś tu pomylił . Radiowozy i śmieciarki to się widuje , nawet uszkadzają nowo zamontowane fontanny , ale autobusy ? Co najwyżej to zatoki przystankowe rozjeżdżają .

  • Miejsce akcji: Lublin, Droga Męczenników Majdanka, przystanek przy ul.Lotniczej: http://www.youtube.com/watch?v=mw5qbC4aq8U
   Cztery pojazdy, które uniemożliwiają włączenie się do ruchu pojazdowi komunikacji miejskiej. Za takie złamanie przepisu jest mandat. Coś jeszcze chciałeś dodać? Wieszacie psy na kierowcach autobusów czy trolejbusów a tu masz przykład jak zachowujecie się wy. Wzorowa jazda tylko na kursie i egzaminie. Za taki numer jak na filmie egzamin oblany.

 2. Maryja (nie zawsze dziewica)

  Co się czepiacie?!
  Czuł się uprzywilejowany – śmieci zabierał.

  • Tak samo uprzywilejowani czują się wszelkiej masci kurierzy. Gdzie jest policja . Mam nadzieję że autor tego nagrania zgłosi to na policję. Zbyt wielu kierowców traktuje chodniki jako miejsca przeznaczone dla nich do parkowania i do jazdy. Chodniki są tylko dla pieszych i o ile jeśli nie stoi zna k zakazu parkowania można na nich zaparkować (ale tylko po pozostwieniu 1,5 metra min dla pieszych, a na chodnikach o szerokości nie przekraczającej 1,5 metra NIGDY nie można parkować) o tyle jazda po chodniku jest bezwzględnie zakazana. BEZCZELNY Smieciarz !!!

 3. Facet po co ci ta kamerka jak tu nawet rejestracji nie widac?

  • kupił lidlu bo na promocji była

  • To algorytm kompresji filmów z YT jest winny a nie kamera, miałem MioVue 538 (ale popsuła mi się tuż po gwarancji) i jakość filmów była bardzo dobra. Zakładam, że na oryginalnym nagraniu wyraźnie widać nie tylko rejestrację ale i gile w nosie kierowcy śmieciarki 😉

   Inna sprawa, że mogła nam redakcja oszczędzić porywającego niczym brazylijska telenowela „wstępu” do filmu, podwórkową łacinę pana taksówkarza „wypipczeć”. „Treściwy” jest wycinek od 0:50 do 1:10… reszta potrzebna jak ślepemu telewizor.

  • Kamera jest profesjonalna w HD ale emailem nie przejdzie taki duży plik video do lublin 112 dlatego trzeba robić konwersje na gorszy format

   • O jest taksówkarz frajerzyna nie ładnie kolegów po fachu sprzedawać ale czego się spodziewać po emerytowanym psiaku

 4. Ten filmik można było skrócić przynajmniej o 50 sekund

 5. Taksówkarze sami się wpierniczaja przed maskę bez kierunków i wyprzedzają na trzeciego, pewnie ten z nagrania stracił klienta i dlatego sięgnął po nagranie żeby się zemścić. Hahaha a ten ze śmieciarki to tez niezły agent.

 6. Jaki nie szczęśliwy zlotówa,że na skarge poleciał z filmikiem.Aż wstyd takie łajno pokazywać.

 7. Oho kolejny szeryf z kamerą.

 8. ile stracilem czasu oglądając docelową akcję

 9. no teraz proponuję że kamerka nie widać wszyscy powinni zainwestować w 7d full hd itp

 10. I już ma etat w MPK – oni teraz tak jeżdżą jak królowie szos.

 11. A co Julka ? przydygałaś że i ciebie ktoś może nagrał ? jezdzij normalnie to nie będziesz musiała „dygać ” ze też staniesz się bohaterką podobnego nagrania

  • Dzięki za radę

  • Może ma po prostu dość napinania się i internetowego donosicielstwa.
   Jak zobaczę coś skrajnie niebezpiecznego i głupiego, to może kiedyś podzielę się nagraniem (od ładnych paru lat jeżdżę z kamerą) tyle, że nie z lokalnym portalem sensacyjnym, a z sekcją wykroczeń WRD KMP Lublin.
   W razie czego pomogę też filmem poszkodowanemu w kolizji, jeżeli takową zarejestruję.

   Gdybym miał z samymi tylko zarejestrowanymi przez 2 ostatnie lata (taki jest, zdaje się, termin przedawnienia wykroczenia) wymuszeniami pierwszeństwa na rondach i skrzyżowaniach polecieć z donosem na Policję, to nie tylko kanapki i termos z kawą bym musiał ze sobą zabrać, ale i pidżamę 😉

   Ale wozić ze sobą kamerę dla fejmu na YT i w lokalnym portalu sensacyjnym?

 12. Wystarczy ,że na „lokalnym portalu sensacyjnym” non stop czatujesz i sączysz niezwykle pouczającą lewacką propagandę.

  • A wiesz, że „lewak” to termin wymyślony przez Dzierżyńskiego i Trockiego na opisanie całej lewicy niezgadzającej się z Bolszewikami.
   To kim ty jesteś używając języka komunistów? Komuszku jeden 🙂

   Przy okazji – nigdy i nigdzie nie twierdziłem, że jestem lewicowy ty komuchu 🙂 Jestem liberałem.

 13. Szkoda, że zamazane jest logo nauki jazdy – wiadomo byłoby do jakiej szkoły nie należy iść. Wjeżdża na rondo (bez sygnalizacji świetlnej) i włącza lewy kierunek… Instruktor sam powinien się uczyć, a nie przekazywać „wiedzę” innym.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.9528zł -0.16%
  • GBP 4.95zł 0.93%
  • EUR 4.4659zł 0.44%
  • CHF 4.192zł 0.28%

  Polub nas

  Darmowe ogłoszenia lokalne

   Materiały wideo

   Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
   Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
   99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
   W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
   W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

   Co? Gdzie? Kiedy?

   W Wojciechowie znów będzie wielkie kucie. Niebawem ruszają Ogólnopolskie Warsztaty Kowalskie
   Kiermasz Produktów Lokalnych w Kazimierzu Dolnym
   W niedzielę odbędzie się „Festiwal Młody Ziemniak”
   Pierwszy w sezonie zlot food trucków w Lublinie
   DARMOWY KURS SAMOOBRONY DLA KOBIET