Niedziela, 13 lipca 202513/07/2025
690 680 960
690 680 960

Ulicami Lublina przeszedł III Marsz Równości. Wydarzenie zabezpieczały duże siły policji (wideo, zdjęcia)

W sobotę ulicami Lublina przeszedł III Marsz Równości pod hasłem „Przerażająco Queerowo. Idziemy dla tych, którzy się boją”. Wydarzenie przebiegło spokojnie, nad bezpieczeństwem uczestników czuwali policjanci z Lublina, regionu oraz spoza województwa lubelskiego.

119 komentarzy

  1. Jak idzie procesja to w porządku ? Nie jestem z żadnej z tych opcji ale jestem za równymi prawami dla wszystkich.

    • równymi prawami? czyli za adopcją dla par homoseksualnych też?
      dlaczego niby pary homoseksualne miałyby mieć możliwość adopcji dziecka, skoro już z fizycznego punktu widzenia natura uniemożliwia im posiadanie potomstwa? dziwnym trafem wśród tych wszystkich „zwolenników” nikt głośno nie mówi, że został wychowany przez dwóch tatusiów, albo że miał dwie mamusie w domu… nikt! a chcecie taki los zgotować bezbronnym dzieciom, cholerni odmieńcy!

      • kropko, z kontekstu wynika że chodziło o prawa do manifestowania…
        ale jak już nad interpretujesz to i ja się przyłącze:… ksiądz też jest wbrew prawom natury bo normalny facet powinien mieć normalną rodzinę albo chociaż babę… a tak sperma uderza mu do mózgownicy i dziecie się czepia…

  2. a2 , napisz jakie to prawa mają ograniczone poza zawarciem ślubu?

    • sebixikarynatopatorodzina
      Ocena: 0

      Przecież wyraźnie napisał, tylko chyba ktoś nie umie czytać ze zrozumienim. otóż chodzi mu o to, żeby tacy jak ty, nie czepiali się zwykłych ludzi, że sobie manifestują zgodnie z prawem, tak samo jak robią to również katolicy i koledze chodzi o to, żeby nikt nie przeszkadzał procesjom, a także lgbt, bo wszyscy powinni mieć takie same prawo do swoich procesji, tańców, zabawy i uśmiechu czy tam modlitwy na ulicy. teraz załapałeś?

  3. to jest chore! za nasze podatki policja pilnowała bandy dziwolongów! poza tym jakim prawem dostali w dobie pandemii dostali pozwolenie na ten marsz? aaaa no tak przecie pełowski ratusz wydał zgodę i pewnie dofinansował ten cyrk! ja się na to nie godzę i 99% normalnych ludzi !

    • Ty pod nickiem wstyd ,dowiedz się lepiej zanim coś napiszesz nie jestem za po ,ani za pis to sąd wyraził zgodę na ten ” marsz ” a nie żaden radny z miasta

    • sebixikarynatopatorodzina
      Ocena: 0

      może na takiej samej zasadzie, co częstochowska impra na kilkadziesiąt tysięcy ludzi na wzgórzu wiadomo jakim, albo festwial „po jasnej stronie mocy”. czy obecnie obowiązuje zakaz zgromadzeń? ja nie kojarzę, więc odpowiedź masz

    • Ocena: 0

      Nasze podatki już dawno Sasin przehulał, a to było za ich podatki.

  4. Syn Burego na pierwszym planie

  5. Szkoda szczempić ryja, ale osoby homoseksualne nie powinny mieć możliwości adopcji dzieci. Koniec i kropka. Skoro tego się domagają to będą marginalizowani zawsze.
    A teraz wszyscy wrócą z Lublinia z covidem 🙁

  6. Covida nie ma ? Co za paranoja…

  7. widać kogo wspiera redakcja! 101 fotek! what!? chyba nigdy jeszcze nie było tyle do jednego artykułu! wstyd i tyle a tfuuuu

  8. Nikt w całej historii nie zrobił tak wiele dla promocji LGBT, niż pis ze swoimi zwolennikami.

  9. kied ys homo nie wiadomo tez byli robili swoje i nie narzucali i wciskali innym swej horej orientacji- psychiatra sie klania a dzisiaj nachalnie POmieszanie z poplataniem i… tylko dzieci zal!

    • Kiedyś to ludzie się uczyli, a jak byli głąbami to przynajmniej się nie odzywali. No, chyba, że byli „horzy”.

  10. … radna Bożena Lisowska w marszu !? …

Z kraju

Lubelski biznes

Biznes i handel

Sport

Polityka

Zdrowie i styl życia

Nauka i technologia