Sobota, 15 czerwca 202415/06/2024
690 680 960
690 680 960

Ulewa nad Lublinem. Dziesiątki zalanych samochodów, nieprzejezdne ulice, woda dostała się do budynków

Wieczorna ulewa, która w piątkowy wieczór pojawiła się w Lublinie, spowodowała bardzo duże utrudnienia w ruchu. Dużo pracy mają też strażacy.

Intensywne opady deszczu sprawiły, że wielu, niżej położonych miejscach Lublina, zaczęła zbierać się woda. Często też studzienki nie były w stanie odprowadzać na bieżąco tak dużych ilości wody. Zalane zostały również niektóre ulice.

Bardzo duże problemy komunikacyjne występowały na al. Witosa. Tam wiele pojazdów, których kierowcy zaryzykowali i postanowili przejechać przez utworzone rozlewisko, odmówiła posłuszeństwa. Podobnie było m.in. na ul. Kalinowszczyzna. Na niektórych osiedlach wystąpiły również problemy z ulicznym oświetleniem.

Sporo pracy mają także strażacy. Jak nas poinformowano, zanotowano już kilkanaście interwencji związanych z zalanymi piwnicami, budynkami oraz garażami.

(fot. lublin112, nadesłane – DZIĘKUJEMY!)
2018-08-24 22:50:17

Autor: redakcja

43 komentarze

 1. a na budowlanej w samochodzie wody po kostki

 2. Nawet kropla nie spadła na Kraśnickiej w kierunku Kraśnika

 3. Czy HERBALIFE niszczy wątrobę?

  Karma dopadła co niektorych

 4. Więcej betonu, kostki itd. a z pewnością po kolejnych obfitych opadach będzie lepiej.

 5. na czubach nie padało kiedy tyle u was

 6. Czuby os błonie coś tam popadało 5 min. Szału nie było.

 7. Nocny Marku nie lubie żuka ale co on ma z tym wspólnego ? Studzienki nie są zapchane czy w jakiś inny sposób niedrożne po prostu moją ograniczoną przepustowość , rura fi 160 albo fi 200 jaką są połączone w pusty ze studniami kolektorowymi nie przepusci więcej wody niż może , i dlatego tak się dzieje , wiem bo sam pracuje w tej branży ….

  • Po co mu tłumaczysz i tak winny będzie Żuk,bo rurę pińcsetkę powinien położyć.Z plusem koniecznie ta pińcsetka , to wtedy reagują niczym psy Pawłowa.

 8. Taki jest urok betonowych miast. I koniec kropka.

 9. Wczoraj na Witosa rozwalilem oponę i miskę olejowa czy mogę to zgłosić gdzieś?

 10. Ulewa…? Gdyby nie wiadomości nie dowiedziałbym się heheee na Czechowie ledwo pokropiło