Ul. Ruska: Kierująca fiatem potrąciła kobietę na przejściu

Urazem głowy u poszkodowanej zakończyło się potrącenie jej przez samochód osobowy. Kierująca jak i piesza miały zielone światło.

W środę tuż po godzinie 19 na ulicy Ruskiej w Lublinie doszło do wypadku. Samochód osobowy potrącił przechodzącą przez ulicę kobietę. Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego i policja.

Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy lubelskiej drogówki wynika, że kierująca fiatem, skręcając z ulicy Lubartowskiej w ulicę Ruską, potrąciła znajdująca się na oznakowanym przejściu dla pieszych kobietę. Poszkodowana z urazem głowy została przetransportowana do szpitala.

Badanie alkomatem wykazało, że kierująca była trzeźwa. Policjanci ustalają teraz szczegółowe okoliczności wypadku,(fot. lublin112)
2016-10-05 23:23:04

14 komentarzy

 1. Nieszczęścia chodzą parami

 2. „Urazem głowy..”..szanowna Redakcjo chyba tam powinno być.:)

 3. Tak to jest gdy się spotykają dwie baby na drodze.

 4. zielona to chyba tylko miała piesza, auto miało zielone WARUNKOWE zapewne – tzw „strzałkę” (głupi polski wynalazek)

  • A czemu tak uważasz? Jeśli masz zielone na lubartowskiej jadąc autem to na ruskiej piesi mają zielone… Może powtórzenie egzaminu by się przydało?

  • Nie wiesz, nie pisz. Piłeś, nie pisz…. głupoty pan gadasz.

  • Boże widzisz i nie grzmisz. Od kiedy to warunkowe zielone , czyli ta Twoja strzałka obowiązuje w lewo? Może warto pomyśleć ze to zwyczajne światła kolizyjne. I nawet jesliasz zielone może zajść kolizja z innymi uczestnikami ruchu drogowego, w tym również pieszymi.

   Prawo jazdy ma? Bo lepiej żeby nie…

  • Idź na Lubartowską i sobie Looknij na światła , albo na każde inne skrzyżowanie!! W momencie zielonego na lubartowskiej , masz zielone dla pieszych na Ruskiej i na Biernackiego. Gdybyś miał strzałkę warunkową na Lubartowskiej wtedy piesi mieli by czerwone , bo zielone mają auta na Ruskiej i Biernackiego!! A tak w ogóle to nie wiadomo , kto miał zielone. Najgorsze jest to, że nawet jak pieszy przechodzi na czerwonym , a Ty skręcasz na strzałce, to nie masz prawa go potrącić, a kurde szkoda, bo by się nauczyło paru Baranów chodzić na odpowiednim świetle!!

   • ok, sorry, pomyliło mi się z innym skrzyżowaniem, źle to zinterpretowałem, bardzo rzadko tam ostatnio bywam, sorry za zamieszanie
    (ps Miś – nic nie było pite, nie kiedy człowiek pracuje na tygodniu)

 5. „Polowania” na pieszych przechodzących na przejściach ciąg dalszy 🙁

  • Nie polowanie na pieszych glabie, tylko niech piesi uwazaja albo nisza po zmroku odblaskowe kamizelki lub jakies znaczki. W taka pogode gdzie pada swiatla sie odbijaja od drogi, wycieraczki zamazuja szybe jest baaardzo mala widocznosc. Nie prowadzisz to sie nie wypowiadaj.

 6. Po pierwsze to na ruskiej chodzą jak święte krowy.
  A po drugie jedna miała zielone i druga też i obie się zagapiły lub nie rozejrzały efekt ten sam.

  • czy wam tak trudno zrozumieć że kiedy zmieniacie kierunek jazdy na skrzyżowaniach to musicie ustąpić pierwszeństwa pieszym na przejściach, kolejne takie zdarzenie….. piesza była już za połową a samochód nadjechał jej zza pleców, sytuacja analogiczna jak w większości ostatnich potrąceń w lublinie na pasach – czy was pier%$#7 do reszty to wy przecinacie przejście i jeśli macie wątpliwości to zatrzymajcie się …. Jesteśmy skansenem gdzie kierowcy ciągle uważają że cała wina jest po stronie pieszego który powinien zaopatrzyć się lustra sferyczne i obserwować czy gdzieś nie zbliża się Pan i Władca szos żeby sier%^#ć mu z drogi….

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 4.0031zł -0.53%
  • GBP 4.9213zł -0.21%
  • EUR 4.4503zł 0.54%
  • CHF 4.1621zł 0.31%

  Polub nas

  Darmowe ogłoszenia lokalne

   Materiały wideo

   Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
   99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
   W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
   W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)
   Szturm Twierdzy Zamość 2019

   Co? Gdzie? Kiedy?

   Dzień Dziecka w gminie Podedwórze. Dla najmłodszych przygotowano balony z helem
   Policjanci zapraszają do honorowego oddawania krwi
   Lubelskie obchody Dnia Flagi RP i Święta Narodowego Trzeciego Maja
   #zostańwdomu z Muzeum Wsi Lubelskiej | Oferta kulturalna Muzeum w sieci
   #zostańwdomu i weź udział w warsztatach kultury online