Ul. Popiełuszki: Potrącona przez samochód kobieta w ciężkim stanie

W piątek po południu na ul. Popiełuszki doszło do potrącenia pieszej. Kobieta w poważnym stanie została przetransportowana do szpitala.

Do wypadku doszło w piątek po godzinie 15 na ul. Popiełuszki w Lublinie. Jak wstępnie ustalono, kierująca autem marki Renault, jadąc ul. Popiełuszki podjęła manewr skrętu w prawo w ul. Legionową i potrąciła znajdującą się na jezdni kobietę.

Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego i policja. Starsza kobieta w poważnym stanie została przetransportowana do szpitala. W rejonie wypadku występują poważne utrudnienia w ruchu. Trwa ustalanie dokładnych okoliczności zdarzenia.

2017-03-03 16:52:14
(fot. lublin112.pl)

28 komentarzy

  1. dzisiaj korek na Diamentowej a jeden PAN KIEROWCA aby go ominąć pędził tak pędził chodnikiem od ul. Energetyków aż do ul. Olszewskiego ,w którą skręcił ! Taki nerwus! A co !

  2. Kiedy czytam o potrąceniach pieszych to w zasadzie nawet im nie współczuję. Jest taki cudowny cytat pochodzący z pewnego filmu dla dzieci : Jeśli nie potrafisz zatroszczyć się o swój los … zginiesz marnie, zginiesz marnie. Pasuje idealnie.

  3. Anka Nimfomanka

    Teraz pytanko z innej beczki.Orientuje się ktoś jaki sklep otwierają po Carrefourze?Na Popiełuszki 35 A. ???Dlaczego tu jest tyle sklepów a wciąż brakuje bankomatu???Za odp. Bóg zapłać bo mieszkam obok kościółka….:)

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Kiermasz rękodzieła Klubu Twórców Ludowych w Puławach
Kiermasz Produktów Regionalnych w Janowie Lubelskim
Festiwal Folkloru w Janowie Lubelskim
Najbardziej kolorowa impreza zawita do Lubartowa
W Biłgoraju odbędzie się Zlot Kapel Podwórkowych