Sobota, 18 maja 202418/05/2024
690 680 960
690 680 960

Ul. Łopacińskiego: Atak choroby przyczyną zdarzenia drogowego

W poniedziałek przed południem na ul. Łopacińskiego doszło do groźnego zdarzenia drogowego. Kobieta kierująca autem dostała ataku padaczki.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek przed południem w rejonie skrzyżowania ul. Łopacińskiego z al. Racławickimi. Kierująca autem marki Mazda jadąc od strony miasteczka akademickiego w pewnym momencie zjechała z ulicy na chodnik i w obrębie przejścia dla pieszych uderzyła w znak. Tam pojazd zatrzymał się.

Na miejscu interweniowało pogotowie ratunkowe i policja. Jak się okazało kierująca pojazdem dostała ataku padaczki, została przetransportowana do szpitala. Kobieta była trzeźwa.

Informację o zdarzeniu przekazali nam nasi Czytelnicy – Dziękujemy!

plo

2016-06-27 19:13:00
(fot. lublin112.pl)

27 komentarzy

  1. Choroba jak każda inna np.cukrzyca, nadciśnienie itp…. Barany inaczej Was nie nazwać, ile osob chorych na epi, cukrzycę ect.powoduje rocznie wypadków?? Na pewno mniej niż promil w porównaniu do naj…..nych kierowców. Zanim napiszecie jakikolwiek post to włączcie mózg o ile macie taki organ!!! W krajach wysokorozwiniętych, gdzie świadczenia medyczne nie są na tak niskim poziomie jak u nas choroby jak w/w nie dyskwalifikują ludzi z prowadzenia pojazdów. Ale u nas lepiej być trzeźwym, skacowanych alkoholikiem lub na….nym kierowcą autobusu niż osobą ktora leczy się na epi.