Piątek, 23 lutego 202423/02/2024
690 680 960
690 680 960

Lublin: Po służbie zatrzymał pijanego kierowcę. Mężczyzna miał niemal 3 promile alkoholu

W niedzielę policjant z II Komisariatu będąc już po służbie zatrzymał pijanego kierowcę. Mężczyzna podróżujący nissanem miał niemal 3 promile alkoholu.

Do zdarzenia doszło w niedzielę po południu na ul. Nadbystrzyckiej. Policjant z wydziału kryminalnego Komisariatu II Policji w Lublinie zauważył na ul. Jana Pawła II auto marki Nissan, którego kierowca zajmował dwa pasy ruchu. Poza tym mężczyzna miał opuszczoną boczną szybę pomimo opadów deszczu.

– Na ul. Głębokiej, kiedy kierowca zatrzymał się, policjant stanął za nim tak, aby ten nie mógł odjechać. Podszedł do kierującego i przedstawił się. Wtedy wyczuł od kierowcy silną woń alkoholu. Kierujący tłumaczył, że zaparowały mu szyby, a gdy się zorientował, że na miejsce przyjedzie patrol policji, rzucił się pieszo do ucieczki. Funkcjonariusz dogonił go i ujął do czasu przyjazdu kolegów na służbie – opisuje zdarzenie podkom. Andrzej Fijołek z KWP Lublin.

Po przebadaniu mężczyzny alkomatem okazało się, że miał on w organizmie niemal 3 promile alkoholu. Ponadto w pojeździe podróżowała kobieta z małym dzieckiem. 42-latek, mieszkaniec Lublina odpowie teraz za jazdę w stanie nietrzeźwości. Grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności.

2016-06-27 18:54:31
(fot. ilustr. lublin112.pl)

10 komentarzy

  1. Brawo TY ale na powaznie to postawa wzorowa. Eliminowac takich bezmozgowcow a ciekawe czy ta kobita to ma kapke oleju w glowie.

  2. kobieta z małym dzieckiem……a rozum chyba między nogami

  3. ta paniusia także powinna odpowiadać karnie,za narażenie życia dziecka

  4. Co za rodzinka.

  5. Typowe zachowanie w kręgu menelstwa niedzielna przejażdżka. I tak nikt nic im nie zrobią ponieważ ten typ obywateli są pod szczególną ochroną państwa.

  6. funkcjonariusz powinien mu włożyć w doopę parasol i otworzyć

  7. Widać po promilach że, wali od jakiegoś czasu. A ta jego lafirynda musiała nie raz wsiadać z nim jak był na bani. Tylko dziecka żal.

  8. brawo dla policjanta, większość po służbie ma wy…. dobrze, że jeszcze trafiają się tacy którzy nie przechodzą obojętnie, szkoda dziecka bo kobieta pewnie taka sama dobra jak kierowca…

  9. Ja piernicze co się dzieje z tymi głupimi ludźmi ? W ten sposób spora część społeczeństwa sama się wyeliminuje z ruchu drogowego to może zrezygnować z obwodnic , parkingów itp. w tym tempie dwie osoby dziennie i prawie 700 rocznie bez prawka.

  10. moim zdaniem żona też powinna w jakimś stopniu ponieść karę.

Z kraju

Polityka i społeczeństwo