Ul. Kunickiego: BMW uderzyło w filar wiaduktu. Są duże utrudnienia w ruchu

Ogromne korki tworzą się w rejonie Placu Bychawskiego w Lublinie. To po zdarzeniu drogowym, jakie miało miejsce pod wiaduktem. Warto omijać tą cześć miasta.

Do wypadku doszło w czwartek około godziny 17:55 na ul. Kunickiego w Lublinie. Na wysokości ul. Pocztowej zderzyły się dwa samochody: osobowy i ciężarowy. Mniejsze z aut uderzyło jeszcze w filar wiaduktu. Na miejscu interweniowały służby ratunkowe.

Jak wstępnie ustalono, oba pojazdy jechał w kierunku centrum. Kierujący pojazdem ciężarowym obywatel Ukrainy zmieniając pas ruchu z prawego na lewy nie zachował ostrożności i doprowadził do kontaktu z pojazdem osobowym. W wyniku tego BMW zostało zepchnięte poza pas jezdni i uderzyło w filar wiaduktu.

Autem osobowym podróżowały trzy osoby, w tym dziecko. Wszystkim udzielono pomocy medycznej. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia. Występują bardzo duże utrudnienia w ruchu.

fot. lublin112, nadesłane -Sebastian, Agnieszka, Tomasz, Kamil, Ania)
2018-04-19 18:37:46

40 komentarzy

  1. I ten clickbaitowy tytuł <3

  2. Kolejne be młem wu

  3. Wyklepie się.

  4. Kierowca bmw nie jest winny, jeszcze z dzieckiem jechał a wy (specjalnie małe litery) pastwicie się nad marką w której nawet pewnie nie siedzieliście. Buractwo polactwo… a statystyki to zachęcam pozyskać z policji i zobaczycie jakie marki powodują najwięcej kolizji. Zapewniam nie bedzie to bmw zazdrośni niewiadomo o co ignoranci tryskajacy jadem. Może tam sie komus krzywda stala? Ale ..uj jest bmw w tytule to cwoki beda sie pastwic…

  5. Bimber się wylał, bo nie komentuje. 40 lat temu ulice były puste i chamstwa było mniej. „Wpuść chama do biura to atrament wypije” . „Wpuść chama w progi to połamie nogi bo podłoga pastowana ” . W pewnych rejonach naszego miasta ruch powinien być wyłączony – z wyjątkiem mieszkańców mających stałe zameldowanie w Lublinie potwierdzone w dowodach rejestracyjnych jeździdeł.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Dożynki w mieście, czyli Dożynkowe Jarmarki Lubelskie
Startuje Lubelski Festiwal Nauki. Będzie specjalny pokaz na placu Litewskim oraz Piknik Naukowy
Na zamku lubelskim i zamkowych błoniach odbędzie się weekend z archeologią
Jarmark Firlejowski, czyli dawne dworskie i rycerskie tradycje z czasów świetności magnackiego rodu
Malownicza Wąwolnica: Gwiazdą wydarzenia będzie Izabela Trojanowska