690 680 960

Ul. Krochmalna: Pijany kierowca wjechał w oczekujące w korku samochody

Trzy uszkodzone auta to skutek nieodpowiedzialności mężczyzny, który po pijanemu wsiadł za kierownicę. Nie zdołał się zatrzymać za stojącymi w korku pojazdami.

W czwartek około godziny 16:30 na ulicy Krochmalnej w Lublinie zderzyły się trzy samochody osobowe. Zdarzenie miało miejsce w rejonie skrzyżowania z ulicą Diamentową. W korku jaki utworzył się w stronę ulicy Diamentowej oczekiwały samochody. W pewnym momencie w tył renaulta wjechał volkswagen.

Bordowe auto siłą uderzenia, wjechało jeszcze w stojącego tuż przednim kolejnego renaulta. Na szczęście nikomu z uczestników zdarzenia nic się nie stało.

Na miejsce wezwana została policja. Funkcjonariusze przebadali kierowców na zawartość alkoholu. O ile poszkodowani byli trzeźwi, to sprawca miał 1,4 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Mężczyzna odpowie za jazdę po pijanemu. Grozi mu do dwóch lat pozbawienia wolności a także wysoka grzywna. Zgodnie z przepisami stosowanymi przez firmy ubezpieczeniowe, będzie też musiał zapłacić za naprawę obu uszkodzonych aut.


(fot. nadesłane)
2016-03-10 18:22:40

13 komentarzy

 1. Oooo…Znowu pijany cham w wieśwagenie

 2. BARDZO DOBRZE PIJACKIEJ MORDZIE…DO PIERDLĄ. …… Z GRUBEJ RURY AŹ PÓJDZIE Z TORBAMI…!!..

 3. Sam sie bijesz…oszolomow nie brakuje…zdjecie twarzy na 1 strony gazet i tego portalu!-w reklamie przeciez bylo napietnowanie spoleczne…

 4. WYSOKA GRZYWNA, WYSOKA GRZYWNA ,czyli ile po nowemu bo słyszałem o około 10 tyś?

 5. coś dużo pijakow w tym lublinie. CO 10 Grat dziwnie jeżdzący to może być pijany

 6. Pan derechtor Solejuk w relacji na żywo z ławeczki

  Uszkodzenia w sumie niewielkie, ale smród spory 🙂

 7. Tosz to z pracy wracał obywatel

 8. Przecież dziś 10. Dostał wypłatę i jak w dniu świra (na ścianie wschodniej) poczuł się jakby ktoś dał mu w mordę…

 9. tak do pierdla. Jasne . I będzie z naszych podatków się utrzymywał. Do roboty zagonić przy utrzymaniu czystości w mieście albo do budowy dróg , za 8 zl na godzinę. dać 4 na rękę a resztę np na szpitale, i niech tak pół roku popracuje to się zastanowi nad mieszaniem alko z kierownicą. ,

Kursy walut

 • USD 4.3252zł -0.24%
 • GBP 5.3505zł -0.34%
 • EUR 4.7076zł -0.35%
 • CHF 4.6961zł -0.38%

Polub nas