Ul. Krężnicka: Konar spadł na jadące auto. Pasażerowie mieli sporo szczęścia (nagranie zdarzenia)

Bardzo dużo szczęścia miały jadące volkswagenem osoby, kiedy na samochód spadł odłamany z przydrożnego drzewa konar. Skończyło się tylko na strachu.

Zdarzenie miało miejsce w środę około godziny 19:30 na ulicy Krężnickiej w Lublinie. Kierująca volkswagenem kobieta, podróżowała wraz z dziećmi. Jadąc w kierunku centrum, na wysokości ośrodka Marina nagle na auto spadł odłamany z przydrożnego drzewa konar.

Na miejscu interweniowała straż pożarna i policja. Na szczęście skończyło się tylko na sporych uszkodzeniach pojazdu. Kierująca jak też dzieci nie odniosły obrażeń.

(fot. wideo – nadesłane)
2016-06-03 00:12:22

Zobacz również

18 komentarzy

 1. komara trzyma sie wgarazu a nie na balkonie

 2. jak to wyciąć ??? ni chu…. nie wytną, choćby skały srały, te drzewka są nie do ruszenia, a już w szczególności te, które rosną przy drogach, przecież dzięki tym drzewom to: blacharz ma robotę, mechanik ma robotę, lekarz też ma robotę, strażak, a czasem nawet ksiądz i grabarz mają robotę więc jak to wyciąć ???

 3. Napisałam prośbę o interwencję do Zarządu Dróg i Mostów w Lublinie. Teraz nie ma obowiązku dokonywania przeglądów zieleni na podległym terenie. Jeśli mieszkańcy nie zgłoszą problemu nie będzie reakcji. Zachęcam do złożenia pisemnego wniosku o ewentualną wycinkę drzew i usunięcie zagrażających konarów . Rozmowa telefoniczna nic nie zainicjuje. Też jeżdżę tą ulicą i widziałam ten wypadek. Pozdrawiam.

  • Piotr Popiel Radny Rady Miasta Lublin

   Proszę o kontakt w przedmiotowej sprawie. Problem był zgłaszany i omawiany na posiedzeniu Komisji Gospodarki Komunalnej Rady Miasta Lublin w dniu 18 maja b.r. z udziałem Pani Hanny Pawlikowskiej – Miejskiego Architekta Zieleni. W mojej ocenie sprawa powinna zostać skierowana do sądu. Piotr Popiel Radny Rady Miasta Lublin; 696 330 065.

   • Brawo Radny,może uda się udowodnić opieszałość urzędnika(będzie to dla naszego dobra) !

    • Jaka jest podstawa prawna do udowodnienia opieszałości urzędnika skoro nie ma on obowiązku podejmowania interwencji bez wniosku na piśmie najlepiej z datą wplywu na kopii. Trzeba zgłaszać problem do zarządu dróg i mostów. Jest to najkrótsza i najprostsza droga do zalatwienia problemu.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7288zł -0.23%
  • GBP 5.2602zł 0.06%
  • EUR 4.5298zł -0.04%
  • CHF 4.1347zł -0.16%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Start Moto Sezonu w Lubartowie
  Noc Muzeów w Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie
  Noc Muzeów w Muzeum Narodowym w Lublinie
  Noc Muzeów w Ogrodzie Botanicznym UMCS
  Noc Muzeów w Muzeum Wsi Lubelskiej