Piątek, 24 maja 202424/05/2024
690 680 960
690 680 960

Ul. Kosmowskiej: Dostawczy citroen uderzył w słup latarni. Kierowca pijany

We wtorek wieczorem na ul. Kosmowskiej pojazd dostawczy uderzył w betonowy słup latarni. Kierujący pojazdem był pijany.

Do zdarzenia doszło we wtorek około godziny 21:30 na ul. Kosmowskiej w Lublinie. Kierujący pojazdem dostawczym marki Citroen, jadąc w kierunku ul. Północnej, na łuku jezdni stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi i uderzył bokiem w betonowy słup latarni.

Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego, straż pożarna, policja oraz pracownicy pogotowia energetycznego. Kierujący pojazdem z obrażeniami głowy został przetransportowany do szpitala. Jak wykazało badanie alkomatem, mężczyzna miał w organizmie 2,2 promila alkoholu.

W rejonie wypadku nie ma utrudnień w ruchu. Funkcjonariusze lubelskiej drogówki ustalają dokładne okoliczności zdarzenia.

Kierowca wkrótce odpowie przed sądem za jazdę pod wpływem alkoholu. Grozi mu do dwóch lat pozbawienia wolności i wysoka grzywna.

2017-02-07 22:03:20
(fot. lublin112.pl)

12 komentarzy

 1. jelonek, to już rzadki widok na ulicach Lublinia, super fota

 2. miasto się bawi LU

  • Despero niuniu czyżbyś mial LUB jak większość tutaj występujących na zdjęciach Buhehe nie dających sobie radę w życiu Buhehe

 3. z przodu Citroen z tyłu Peugeot hehe:]

 4. Pogotowie swój cenny czas marnuje wiozac go do szpitala i tak nie zmadrzeje

  • Masz rację Ktosiu – nie zanosi się na to.
   Dobrze chociaż, że uszkodził samochód, a i za słupa też będzie musiał zapłacić, powinien jeszcze za całą akcję ratowniczą i leczenie wybulić ze swojej kasy.

 5. jak on sie znalazł z tamtej strony słupa…

 6. Dzisiaj kilka paczek mniej zostanie dostarczonych…