690 680 960

Ul. Jana Pawła II: Kierowcę audi zaskoczyło czerwone światło. Jedna osoba w szpitalu

Dzisiaj po południu na ul. Jana Pawła II samochód osobowy uderzył w słup i zatrzymał się na przeciwległym pasie ruchu. Były spore utrudnienia.

Do zdarzenia doszło w czwartek około godziny 15 na ul. Jana Pawła II w Lublinie. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy lubelskiej drogówki wynika, że kierujący audi, jadąc w kierunku ul. Armii Krajowej, zbyt późno zauważył, że znajdujące się przed nim pojazdy zatrzymują się na czerwonym świetle.

By się z nimi nie zderzyć, skręcił na pas zieleni dzielący jezdnie. Tam auto staranowało słup sygnalizatora a następnie wjechało na przeciwległe pasy ruchu. Na miejscu interweniowała straż pożarna, pogotowie ratunkowe i policja.

Kierujący audi został przetransportowany do szpitala. Na szczęście nie odniósł poważniejszych obrażeń ciała. Ze wstępnych ustaleń wynika, że przyczyną zdarzenia było niedostosowanie prędkości do panujących na drodze warunków.

Informacje oraz zdjęcia otrzymaliśmy od czytelników. DZIĘKUJEMY!


(fot. nadesłane)
2015-10-22 23:15:23

16 komentarzy

 1. Audi jak bmw co wyjedzie na droge to stluczka; )

 2. zakaz masturbacji w czasie jazdy

 3. Ehh pewnie się zagapił. Zdarza się czasem… Dobrze, że nikomu nic się nie stało.

 4. Audi to nie samochód to stan umysłu

  • Potwierdzam.Normalni kierowcy tym nie jeżdżą

   • ty masz małego i jeździsz mpk

    • Zmień samochód jak tak Cię krytyka audi boli.

    • Badania socjologiczne dowodzą że to właśnie ci z małymi , leczą swoje kompleksy dużymi i wypasionymi autami . A ci których nie stać na taki wypas w aucie , to chwytają się tańszych , aczkolwiek topowych marek takich jak np: AUDI , BMW , czy t.z. suwów .

     • Ale Ty tępy jesteś. Socjologiem się nazywa, podstawówki nie skończył chyba ;)) BMW tył napęd i mocne silniki. Piękna sprawa lecisz bokiem jest zabawa. Audi niesamowite silniczki na turbince. Miałem A3 1.8 T teraz się przymierzam do beemki. A co do Małego to jest wystarczająco wielki, żebym Ci go wsadził w te rozwydrzoną jamę i udusił Kolego ;)) Więcej myśl samodzielnie, nie tylko kopiujesz myśli życia jakichś zazdrosnych błaznów, których ambicją życiową jest zejście poniżej 25 złotych za 100 km w swoich zdezelowanych golfach III generacji. Idąc również innym tropem pragnę zaznaczyć, że skoro mam np. 5 tys zł wole kupić bmw bądż też audi bardziej wyposażone (mniej będzie tracić na wartości) niż Twój golfik i nie interesuje mnie to czy ktoś patrzy i stereotypowo myśli dres, łysy czy *** wie co jeszcze bo to jest samochód dla MNIE a jego to co najwyżej mogę ochlapać wodą z kałuży i następnie gdy wejdzie owy obserwator do autobusu sam staje się ofiara stereotypu gdy obcina go Babka i myśli „d…ebil pewnie bieg do autobusu i się [] łajza” Pozdrawiam Serdecznie

    • Twoja dziewczyna co innego mówiła…

     • Ale Twoja mówiła że cud miód malina. Także Wariacie jest przypał. bo stwierdziła że i tak mam z 1.5 raza większego od Ciebie. Możesz powiedzieć że mam małego ale idąc tym tropem co z Tobą? Jak go nazywasz Cienki Bill czy może Stuart Malutki 😉

 5. na POdstawie tego zdarzenia nasuwa sie pytanie czy nie lepiej wylaczyc swiatel na tym skrzyzowaniu ale w nocy sa beznadziejnie dlugie zmiany

 6. …i znów AUDI i znów jakaś łajza za kierownicą.

 7. Normalnych ludzi na to nie stać to nie jeżdżą. Auto jak auto maluchem też dzwony walili..

Kursy walut

 • USD 4.4492zł -0.93%
 • GBP 5.461zł 0.08%
 • EUR 4.685zł -0.09%
 • CHF 4.7576zł -0.01%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Mikołajkowe szkolenie dla kierowców w ODTJ
Mikołajki z myślą o seniorach i osobach z niepełnosprawnościami
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
A może tak w ostatnim miesiącu roku warto odwiedzić Teatr Muzyczny? Sprawdź!
Mikołajki w VIVO! Lublin