Ul. Dolna 3 Maja: Próbował uciec przed policją. Roztrzaskał się na bramie, miał 1,5 promila

W nocy ze środy na czwartek policjanci zatrzymali nietrzeźwego kierowcę. Mężczyzna próbował uciec przed patrolem i w wyniku nadmiernej prędkości uderzył w metalową bramę.

Do zdarzenia doszło w czwartek przed godziną 1 w nocy na ul. Dolnej 3 Maja. Kierujący autem marki Audi, młody mężczyzna, widząc patrol prewencji w rejonie Krakowskiego Przedmieścia, zaczął nerwowo się zachowywać i podjął próbę ucieczki przed radiowozem.

Policjanci widząc całą sytuację udali się za pojazdem. Nagle kierowca znacznie przyśpieszył i zniknął za łukiem drogi, na wysokości ul. Chmielnej. Po chwili kierujący audi stracił panowanie nad pojazdem, auto obróciło się i uderzyło w metalową bramę wyłamując jej skrzydło, a następnie wjechało na chodnik i uderzyło w skarpę. Na szczęście w momencie zdarzenia w rejonie przejścia i na chodniku nie było pieszych.

Zanim kierowca wysiadł z auta, na miejscu byli już mundurowi i zatrzymali 21-latka. Jak się okazało mężczyzna jechał bez uprawnień, a oprócz tego był nietrzeźwy, badanie alkomatem wykazało 1,5 alkoholu w jego organizmie.

21-latek został zabrany na komisariat w celu przeprowadzenia z nim dalszych czynności. Wkrótce odpowie on przed sądem za jazdę bez uprawnień i w stanie nietrzeźwości, a także będzie musiał pokryć koszty naprawy bramy automatycznej w Urzędzie Miasta. Jego pojazd trafił na policyjny parking.

Informację o zdarzeniu i zdjęcia przesłał nam Czytelnik Damian – Dziękujemy !

2016-10-05 01:15:17
(fot. nadesłane Damian, lublin112.pl)

Zobacz również

27 komentarzy

 1. Czy przypadkiem młodzian nie był ze Świdnika lub z Kraśnika?

 2. i znowu LU…. brak słów do tych wieśniaków

 3. sędzia (nie) sprawiedliwy

  ktoś nie zamknął bramy i zahaczył , czyli wina bramkarza 😀

 4. Od kilku lat coraz więcej pijanych jeździ samochodami różnych marek po Lublinie, zwłaszcza w nocy. Policja powinna zająć się eliminowaniem tych recydywistów, zanim komuś niewinnemu zrobią oni krzywdę, zamiast stać w krzakach i suszyć. Pozdrawiam normalnych kierujących.

 5. Syn nie pracuje i nic nie bedzie płacił za zadne naprawy

 6. Kiedy wreszcie bedzie konkretna kara za jazdę po pijaku lub po „prochach” ?!!!!!! Od wypadku w Kamieniu Pomorskim gdzie naćpany bandyta zabił 6 osób było masę obiecanek , wizyta Donalda na miejscu wypadku itd . Gdzie prewencyjne działanie kary , Codziennie mamy juz doczynienia z pijanym megadebilem za kierą , często bez uprawnien i z recydywą i co ….. i gów….o. Kara powinna byc taka że ma nie siąść więcej za kółkiem — co najmniej 10 tys grzywny , przepadek auta , , zatrzymanie prawa jazdy , areszt i prace społeczne —- tak jest na np. w Norwegii.

  Jak Frog ośmieszył całą warszawską drogófffffkę jadąc boiałym M3 to szybko wdrożyli zabieranie prawa jazdy a z tym co czekać aż zabije pijaczyna kogoś ważnego. .

 7. kali jesc kali pic ? 😉

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

„Jarmark Pawłowski – ginące zawody” – święto miłośników folkloru i tradycji ludowej
Noc Muzeów w Woli Osowińskiej
Kościelec – Historia na Nowo – czyli piknik rodzinny w Piaskach
Seans filmowy pod chmurką na Placu Wolności
Rajd Tylko dla Zuchwałych: Coś dla miłośników motoryzacji ale i starego, dobrego bluesa.