Ul. Abramowicka: Chciał zawrócić, zderzył się z oplem

Niezachowanie ostrożności przez kierowcę skody, było przyczyną zderzenia dwóch samochodów osobowych na ul. Abramowickiej w Lublinie. Występują utrudnienia w ruchu.

Do zdarzenia doszło w piątek około godziny 17:20 na ul. Abramowickiej w Lublinie. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe: skoda i opel. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja.

Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy lubelskiej drogówki wynika, że kierujący skodą mężczyzna wyjeżdżając z zatoki przystankowej postanowił zawrócić. Wymusił jednak pierwszeństwo przejazdu na jadącym w kierunku Biłgoraja oplu. W wyniku tego doszło do zderzenia obu pojazdów.

W zdarzeniu poszkodowana została jedna osoba. Był to pasażer opla. Mężczyzna został przetransportowany do szpitala. Badanie alkomatem wykazało, że kierowcy obu aut byli trzeźwi. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia. Zablokowany jest pas jezdni w kierunku centrum. Tworzą się spore korki.

(fot. lublin112)
2017-05-05 18:21:21

Szybki i sprawny dojazd naszym reporterom zapewnia:

Zobacz również

6 komentarzy

 1. Nic dziwnego „zlotowa lub salaciarz” jak kto woli na Majdanku z postoju mendy jedne caly czas tak robia…zabrac prawko za stworzenie zagrozenia w ruchu badz co badz ale „zawodowego kierowce…”

 2. Szybkiego powrotu do zdrowia pasażerowi Astry… przynajmniej on jeden nauczy się w końcu pasy zapinać.
  Wyraźna przestroga dla tych, których „brat cioteczny szwagra ma kuzynkę, której pierwszy mąż przeżył, bo pasów nie zapiął” – tutaj w sumie kolizja niegroźna (Astra G jest dość twarda), ale niezapięcie pasów zrobiło swoje.

 3. znawca toyot i innych niemieckich samochodów

  normalny użytkownik za takie zdarzenie miałby zabrane prawko, a co z sałaciarzem? im wolno więcej, bo bez mózgów jeżdżą ?

  • Nie wrzucaj wszystkich do jednego worka pajacu. Dla was sałaciarz to śmieć ale jak wsiadasz do taksówki to się chcesz od razu targować. Da radę za dychę szefie? Szef to masz pewnie na mózgu ośle jeden. Popełnił błąd i tyle. Dobrze że nikomu nic się nie stało. Jakby padło na zwykłego kierowcę też byście pocisnęli frustraci. Dalej siedź w domu i wal gruchę i pisz takie bzdety. I zaueaż jełopie, że napisane bez błędu.

 4. Niech rozdają więcej licencji, tłumokom bez jakiegokolwiek doświadczenia za kierownicą! A czołowe korporacje niech wyciągną wnioski a propos przyjmowania planktonu do firm przewozowych.

  1.40 – Cena róna jakości usługi.

 5. Kolejna nowa skodo-złotówa poskładała się na ulicach naszego pięknego miasta!

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Pobiegnij leśnym szlakiem w szczytnym celu
Wyprawa – „Uroczyska pogranicza zapomniane cmentarze Polesia”
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Spotkanie autorskie z Joanną Brodzik – „Umami. Opowieści i przepisy”
European Teqball Tour w Chełmie (wideo)