Niedziela, 21 lipca 202421/07/2024
690 680 960
690 680 960

Ugodziła męża nożem, odpowie za usiłowanie zabójstwa

29-letnia kobieta zatrzymana przez policjantów odpowie za usiłowanie zabójstwa swojego męża. Kobieta w trakcie awantury ugodziła mężczyznę nożem. Bialski sąd zastosował wobec niej tymczasowy areszt.

W minioną sobotę wieczorem w jednej z miejscowości w gminie Janów Podlaski interweniowali policjanci. Mundurowi mieli zgłoszenie o awanturze, w wyniku której prawdopodobnie doszło do ugodzenia nożem mężczyzny.

Funkcjonariusze na miejscu potwierdzili zgłoszenie i ustalili, że mieszkaniec gminy został zraniony nożem podczas kłótni z żoną. Pokrzywdzony trafił pod opiekę lekarzy, natomiast 29-letnia kobieta została zatrzymana do wyjaśnienia. W momencie zatrzymania kobieta była nietrzeźwa, badanie alkomatem wykazało w jej organizmie ponad 3 promile alkoholu.

29-latka została przewieziona do prokuratury, gdzie usłyszała zarzuty. Wczoraj bialski sąd zastosował wobec niej tymczasowy areszt, a obecnie trwają ustalenia wszystkich okoliczności zdarzenia. Zgodnie z obowiązującymi przepisami, taki czyn jest zagrożony karą nawet dożywotniego pozbawienia wolności.

(fot. Policja Biała Podlaska)

9 komentarzy

 1. W artykule nie ma info czy mąż ofiara była też pijany. Toby wiele wyjaśniło

 2. Dziadek ze Slamsowa

  Jak w pijackim widzie słów brakuje, trzeba było przejść do czynów.
  Wiemy, że winowajczyni miała 3 promile, a ile miał ów biedny niedobitek ?

 3. PiS rozpił suwerena jak dziedzic pańszczyźnianego chłopa tylko mi tu się nie odgryzać. Prawda jest taka, że za Tuska tego nie było

  • Dziadek ze Slamsowa

   Masz rację, za Tuska nie było za co wypić, nie było trzynastek, a podwyżki nie dostałem więcej jak 10,40, a teraz samej podwyżki miałem ponad 550 PLN.
   Mogę se poszaleć ze dwa dni w miesiącu.

   • Ty pijaku dostałeś 550zł, a wydatki na jedzenie, prąd i ogrzewanie wzrosły dwa razy tyle. Ale ciemny lud widzi tylko że więcej dostaje, z podkreśleniem „dostaje” bo to jest kosztem pracujących. Pis celuje w nierobów, pijaków, bez wykształcenia bo głupimi najłatwiej rządzić i to właśnie jest najbardziej chore.

  • Wina PiS, że minimalne wynagrodzenie wzrosło prawie dwukrotnie, za czasów króla biedy nie było stać na rozpijanie się – trzeba wrócić do czasów kiedy pieniędzy nie ma i nie będzie.

 4. W tym kraju to tylko pijak pijaka pijakiem popycha.

 5. Nawet nie wiadomo ile jegomość miał promili. I może była już tak zmęczona znęcaniem że w końcu musiała to zrobić bo kto pomoże

Z kraju

Sport