Kolejny przewoźnik z naszego regionu jeździ w barwach PolskiegoBusa. Nowe miasta w siatce połączeń

Radzyń Podlaski i Łuków – to dwa następne miasta w naszym regionie, do których docierają autobusy z logiem PolskiegoBusa. Kolejny z lokalnych przewoźników nawiązał bowiem współpracę ze szkocką firmą.

Od 23 grudnia autobusy z logiem PolskiegoBusa docierają do dwóch kolejnych miast w naszym województwie. Rozbudowa siatki połączeń była możliwa dzięki nawiązaniu współpracy z lokalnym przewoźnikiem AfarBus. Autobusy istniejącej na rynku od 1996 roku firmy kursują m.in. na trasach Radzyń Podlaski – Warszawa, Narol -Jarosław czy też Narol – Tomaszów Lubelski. W ramach porozumienia obu przewoźników codziennie wykonywane są dwa kursy z Radzynia Podlaskiego przez Łuków do Warszawy i z powrotem.

Autobusy z przystanku przy Placu Defilad w Warszawie wyjeżdżają o godzinie 10:30 i 18:30, następny przystanek mają o godzinie 12:25 oraz 20:25 w Łukowie pod kościołem pw. „Przemienienia Pańskiego”. Kurs kończy się w Radzyniu, na przystanku przy ul. Lubelskiej o godzinie 12:58 i 20:58. Wyjazdy w kierunku Warszawy odbywają z Radzynia Podlaskiego o 7:34 i 15:34, a z Łukowa 8:07 i 16:07. Wszystkie kursy realizowane są przez autokary marki Setra. Pojazdy wyposażone są w klimatyzację, gniazdka elektryczne i odchylane fotele. Na przednim wyświetlaczu znajduje się oznaczenie linii AF1 wraz z nazwami miast.

AfarBus jest kolejnym przewoźnikiem z naszego regionu, który nawiązał współpracę z PolskimBusem. W wakacje jako pierwszy w czerwonych barwach zaczął jeździć Garden Service z Białej Podlaskiej. Potem był AlbartosBus z Przemyśla oraz BP Tour z Lublina. Od 21 października przez Lublin wiedzie też trasa linii U1. Autobusy wyjeżdżają ze Szczecina następnie przez Gorzów Wielkopolski, Piłę, Bydgoszcz, Toruń, Włocławek, Płock, Warszawę, Radom, Lublin jadą do Lwowa a potem przez Iwano-Frankiwsk do Czerniowc.

(fot. archiwum)
2016-12-27 21:00:36

Zobacz również

7 komentarzy

 1. Bardzo dobrze. Może wreszcie nastana czasy, że skończy się wszechwladza busiarzy na coniektorych trasach. Dobrze byłoby jak za dawnych czasów podróżować wygodnym autobusem. Zamiast kisisc się w ciasnym busie.

 2. czyli jedziesz pod logo polskiego busa, ale i tak w ciasnym busie?

 3. Kogo się nie dało pokonać inaczej, tego się kupiło. I pewnie tylko o to cała wojenka była.

 4. Tylko czekali aż dostaną w łapę – teraz już polski bus jest cacy

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.8665zł -0.18%
  • GBP 5.0608zł -0.31%
  • EUR 4.5772zł -0.23%
  • CHF 4.2732zł 0.04%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Spektakl słowno – muzyczny „Nasz papież” w Katolickim Uniwersytecie Lubelskim
  Targi marki Festool w Lublinie. Przedstawią rozwiązania dla branży stolarskiej i budowlanej
  Nabór do drużyny cheerleaderek – Perełki Tytanów
  „Obieraczki kapuściane” w Muzeum Wsi Lubelskiej
  Uroczyste obchody 81 rocznicy masowego mordu w Szczuczkach