690 680 960

Tymczasowa organizacja ruchu na ul. Krochmalnej

Od środy, 6 października, zostanie wprowadzona tymczasowa organizacja ruchu na ul. Krochmalnej, przy skrzyżowaniu z ul. Cukrowniczą.

Ten etap prac zakłada roboty związane z budową kanalizacji deszczowej. Na czas robót, ruch na skrzyżowaniu będzie odbywał się wahadłowo. Prace zaplanowano na godziny nocne (od godz. 18.00 do 6.00). Następnie, po zrealizowanych pracach, w ciągu dnia (od godz. 6.00 do 18.00) drogowcy wykonają tymczasowe rekonstrukcje nawierzchni, umożliwiające ruch dwukierunkowy.

Utrudnienia w ruchu, przy skrzyżowaniu ul. Krochmalnej z ul. Cukrowniczą, potrwają do 12 października.

Ponadto przypominamy, że nadal obowiązuje zamknięcie dla ruchu odcinka ul. Krochmalnej przy rondzie Sportowców. Zakaz ruchu nie dotyczy:
pojazdów komunikacji miejskiej, pojazdów budowy, dojazdu do posesji przy ul. Krochmalnej 4, 4a i 4b, zaopatrzenia, służb komunalnych i rowerów – od strony ul. Cukrowniczej, pojazdów komunikacji miejskiej, pojazdów budowy i rowerów – od strony ronda Sportowców.

Utrzymane jest także przeniesienie przystanku Rondo Sportowców 05. Dojazd do posesji przy ul. Kawiej, Widok, Nadłącznej i Krochmalnej 1,3, 5,7,9 i 13 k realizowany będzie przez zjazd na serwisówkę znajdującą się przy budynku pod adresem Krochmalna 9a.

(fot. lublin112.pl)

Jeden komentarz

  1. Jaja jak berety jak ostatnio remontowali krochmalna to o deszczu zapomnieli A na wiadukcie City diamentowa wszystko zrobili ?

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Seniorze! Jak nie dać się jesiennej chandrze, nie nudzić się w domu, a przy okazji zaoszczędzić? Wszystkiego dowiesz się w Galerii Olimp!
Koncert Siema Żaki na placu Litewskim. Zagrają muzyczne grupy studenckie
Zaproszenie na otwarcie Farmy Dyniowej w Lublinie
Wykopki kartoflane w Muzeum Wsi Lubelskiej
Eko Targ w Świdniku