Środa, 29 maja 202429/05/2024
690 680 960
690 680 960

Awaria sieci ciepłowniczej w rejonie dużego skrzyżowania. Występują spore utrudnienia w ruchu

Od poniedziałkowego poranka kierowców czekają duże utrudnienia w ruchu w rejonie skrzyżowania al. Smorawińskiego z al. Kompozytorów Polskich. O godzinie 8 rozpoczęło się usuwanie awarii sieci ciepłowniczej.

W poniedziałek rano od godz. 8 rozpoczęło się usuwanie awarii sieci ciepłowniczej na skrzyżowaniu ulic al. Kompozytorów Polskich i al. M. Smorawińskiego. W rejonie prowadzonych prac występują duże utrudnienia w ruchu.

Na al. Kompozytorów Polskich jadąc od ul. Braci Wieniawskich został zamknięty pas do skrętu w prawo. Na al. M. Smorawińskiego jadac od ul. J. Poniatowskiego został zamknięty dla ruchu pas do skrętu w lewo oraz środkowy pas do jazdy na wprost.

Utrudniony będzie ruch pieszy i rowerowy na ciągu wzdłuż al. Kompozytorów Polskich, zostaną zawężone przejścia i przejazdy rowerowe. W rejonie skrzyżowania, gdzie prowadzone są prace wyłączona została sygnalizacja świetlna.

(fot. lublin112.pl)

6 komentarzy

  1. Ciekawe ile stłuczek będzie przy wyłączonej sygnalizacji…

  2. Co z komunikacją miejską?
    Czy z al. Smorawińskiego jest dopuszczony ruch w kierunku Braci Wieniawskich z prawego pasa ruchu, czy trzeba zawracać na rondzie Kamińskiego?

  3. Jak możecie, wybierzcie inną trasę, bo korek sięga wiaduktu Poniatowskiego.

  4. Jakieś oznakowanie na drogach dojazdowych zadne robole robią swoje będą nadgodziny A nie tylko 8 godzin i do domu

Wiadomości z info112