Środa, 24 kwietnia 202424/04/2024
690 680 960
690 680 960

Tydzień temu odebrał prawo jazdy, w sobotę zderzył się z bryczką

Znamy więcej szczegółów zdarzenia drogowego, w którym pojazd osobowy zderzył się z bryczką. Sprawca zdarzenia tydzień temu odebrał prawo jazdy zatrzymane za  przekroczenie dopuszczalnej liczby punktów karnych.

Do wypadku doszło w sobotę po południu w Kazimierzu Dolnym na al. Kazimierza Wielkiego. Kierujący pojazdem marki Volvo zderzył się z oświetloną bryczką, którą podróżowały trzy turystki. Po chwili w volvo uderzył jeep. Wstępnie informowaliśmy o trzech osobach poszkodowanych, ostatecznie do szpitala trafiły dwie kobiety podróżujące bryczką.

– Pozostałym osobom uczestniczącym w zdarzeniu nic się nie stało. Potłuczone konie zostały zabezpieczone przez rodzinę woźnicy, mieszkańca gminy Kazimierz Dolny. Badania wykazały, że kierowcy samochodów i woźnica byli trzeźwi, zaś bryczka była prawidłowo oświetlona – informuje mł.asp. Ewa Rejn-Kozak z puławskiej Policji.

Jak się okazało podczas kontroli dokumentów, 36-latek podróżujący volvo tydzień temu odebrał prawo jazdy, po tym jak utracił je za przekroczenie dopuszczalnej liczny punktów karnych w związku z popełnionymi wykroczeniami.

68-119577

68-119576

2018-01-01 11:14:17
(fot. Policja Puławy)

12 komentarzy

 1. Dobra, dzięki za info ?

 2. Pewnie ma już nowy katalog i zaczął zbierać punkty na nagrody.

 3. Bo te bryki z kuńmi to tak pędzą, że nawet nie idzie ich zauważyć. Normalnie jak te motury. Kierowca nic tu nie zawinil.

  • Specjalista od pokazywania gestu Pana Kozakiewicza

   Podpowiedziałeś ciekawe rozwiązanie – teraz trzeba wyprodukować i rozpowszechnić naklejki z napisem: „Patrz w lusterka z pięć razy, bryczki śmigają wszędzie”.

 4. Gosciu jak widac ma ADHD za kierownicą ,to nieuleczalna choroba …zbierał punkty i nadal będzie zbierał…

 5. pijany nie był , jakies hobby ma

 6. bo te bryczki jezdza jak slimoki …czasem ni to ni tamto konie stana , tamuja ruch i wogole .. aswietlnienie miał??? hahha chyba odblaski..

 7. paprykowy naleśnik

  Koniom się nic nie stało ?

 8. pewnie za mało na placu ćwiczył, jazdę po łuku. Ja mówię za mało placu manewrowego a za dużo jazdy w terenie szczególnie że uczą na kursie nowych kierowców wyprzedzania. Cały ten WORD to pałami rozgonić. Ktoś otrzymuje prawko a nawet w życiu nikogo nie wyprzedził – ale umie parkować 🙂

 9. Dziady w bryczkach hehe. Bryczki na tory i podziwiać moje poliftowe e60 535 d póki jeszcze jest hehe

 10. A ostatnio pisali imbecyle że nie miał oświetlonej pewnie bryczki i że to kierowcy bryczek jeżdżą jak szaleni

Z kraju