Środa, 28 lutego 202428/02/2024
690 680 960
690 680 960

Pomagała w opiece nad 90-latkiem. Ukradła 50 tys. złotych, miała przy sobie amfetaminę

Policjanci z III komisariatu zatrzymali 34-latkę, która pomagała w opiece nad 90-latkiem. Kobieta ukradła z mieszkania mężczyzny 50 tys. złotych.

Kilka dni temu policjanci otrzymali zgłoszenie o kradzieży pieniędzy z jednego z mieszkań na terenie os. Nałkowskich w Lublinie.

– Zgłoszenie pochodziło od kobiety, która pod tym adresem mieszkała razem ze swoim ponad 90-letnim ojcem. Z zawiadomienia wynikało, że z mieszkania zniknęła gotówka seniora, w sumie ponad 50 tys. zł. Pieniądze schowane były w szafce i znajdowały się w kosmetyczce. Jak podejrzewała, kradzieży mogła dokonać 34-latka, która od paru lat przychodziła do mieszkania i pomagała w opiece nad seniorem oraz w porządkach domowych – informuje asp. Anna Kamola z KWP Lublin.

Policjanci na miejscu zastali kobietę. Jak się okazało, podejrzenia córki 90-latka sprawdziły się. Nieuczciwa opiekunka została zatrzymana. Kobieta usłyszała już zarzut kradzieży, oprócz tego odpowie za posiadanie narkotyków, ponieważ w chwili zatrzymania miała amfetaminę. Wkrótce 34-latka stanie przed sądem.

2018-01-01 11:34:05
(fot. pixabay.com)

5 komentarzy

 1. Tytuł:
  Pomagała w opiece nad 90-latkiem. Ukradła 50 tys. złotych, miała przy sobie amfetaminę
  Opis:
  Kobieta usłyszała już zarzut kradzieży, oprócz tego odpowie za posiadanie narkotyków, ponieważ w chwili zatrzymania miała marihuanę.

  Mała nieścisłość, ale amfetamina brzmi ciekawiej, bardziej sensacyjnie!

 2. obcy ludzie muszą się człowiekiem zajmować, bo córka nie ma czasu, ale brak kasy to szybko zwęszyła?

 3. konkretny i małgorzata …to mówicie zescie pomyśleli ? …a ja wam powiem że nie róbcie tego wiecej ,bo myslenie to nie jest wasza mocna strona …myślący czlowiek dymyślił by się ze może ktoś musi pracować ,żeby mieć na życie i utrzymanie np. starego ojca …a zawistnicy tacy jak wy widzą tylko kasę

Z kraju

Polityka i społeczeństwo