TVN Turbo nagrywa w Lublinie swój nowy program

W Lublinie i okolicach od kilku dni można spotkać ekipę telewizji TVN Turbo, która nagrywa materiał do swojego nowego programu. Efekty będzie można obejrzeć pod koniec lutego.

Nowy program telewizji TVN Turbo, który ma być jedną z nowości w wiosennej ramówce stacji, będzie opowiadał o pracy ekip pomocy drogowej. Pokaże kulisy tego zawodu, wykonywanego przez ludzi pracujących pod dużą presją czasu i w ciężkich warunkach. Zaprezentowane zostaną prawdziwe awaryjne sytuacje, z którymi muszą mierzyć się przedstawiciele, tej często niedocenianej profesji.

Czasem jest to tylko pomocy przy odpaleniu zastanego auta, innym razem żmudne wyciąganie i wielokilometrowe holowanie. Do tego usuwanie rozbitych w wyniku wypadków i kolizji pojazdów, czy też stawianie na koła przewróconych ciężarówek. Ekipa telewizyjna towarzyszy w pracy tzw. laweciarzom, nagrywając ich najciekawsze i często nietypowe akcje.

Zdjęcia do programu realizowane są na terenie całej Polski. W Lublinie ekipa jest już po raz kolejny i jak nas poinformowano, nie ostatni. Tylko w tym miesiącu zamierza spędzić w naszym regionie jeszcze kilka dni. Premiera programu „Pomoc drogowa 24h” została zaplanowana na niedzielę 25 lutego o godzinie 16:15.

60

61

62

63

65

(fot. lublin112)
2018-02-13 21:04:41

21 komentarzy

 1. Pewnie będą bimmera pokazywać jak jego e59 bo e60 tego padła nazwać nie można holują na złom na mełgiewską.

 2. Ciekawie czy kiedyś nakręcą ” Uwaga Pirat ” z lubelskich dróg 🙂

 3. Bimmer masz okazję zaistnieć na szklanym ekranie w pakiecie lawetę by odwieźć na szrot swojego bolida. Chętnie go ze złomuję.

 4. to dzis moze stał podstawiony autostopowicz na obwodnicy z Lublina w kierunku Kurowa i łapał stopa….no kur….super pomysł ..

 5. Był kiedyś Uwaga Pirat bo oglądałam i to chyba jak dobrze pamiętam w lublinie.

 6. pewnie reklama dla sztyrlica będzie który na ukła…. it……

 7. jakaś niezależna tv ,inna jak propagandowa PRLoswką

 8. W Dysie też będą ?

 9. „nie docenianej pracy” – chyba żarty sobie robicie. Ten kto miał do czynienia z zamówieniem lawety wie ile to kosztuje. Jest dużo innych cięższych zawodów za niewspółmierne mniejsze pieniądze do tego co zarabiają. Laweciarze mają w Polsce wolną amerykankę za niezłą kasę. Tyle w temacie

 10. Tak byli w Dysie. Nagrywali moje e 60 535d . Będzie można go obejrzeć . Będziesz na pewno w Legendach PRL i o pracy przy lawetach. Wiadomo ze u mnie rezerwa lub tankuje za 20zl i tym sposobem ze zbraklo paliwa to mohe auto będzie w tv hehe

 11. Słyszałem, że rozbili już namiot na parkingu przy macro. Ponoć nie zamierzają za bardzo jeździć po mieście tylko na rondo co chwila z kamerą wyjść wystarczy.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7558zł 0.45%
  • GBP 4.9028zł 0.19%
  • EUR 4.4123zł 0.24%
  • CHF 4.1005zł 0.27%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Będzie można zjeść i pomóc innym. Zbiórka krwi połączona z imprezą foodtrucków
  W Ogrodzie Saskim w Lublinie odbędzie się filozoficzny piknik rodzinny
  Motocyklowe dni #NeverStopChallenging w Lublinie
  Odpust z okazji święta Matki Boskiej Zielnej w Muzeum Wsi Lubelskiej
  Kolejna gra miejska. Tematem przewodnim będzie magiczny Lublin