Wtorek, 21 maja 202421/05/2024
690 680 960
690 680 960

Trwają poszukiwania zaginionej 14-latki. Od kilku dni nie ma z nią kontaktu AKTUALIZACJA

Trwają poszukiwania 14-latki, która uciekła z Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Pogroszynie. Na prośbę najbliższej rodziny publikujemy apel do wszystkich o pomoc w poszukiwaniach nastolatki.

14-latka z Hrubieszowa zaginęła w dniu 28 kwietnia 2023 r. Około godziny 16.30 uciekła z Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Pogroszynie, w województwie mazowieckim, w powiecie przysuskim w gminie Wieniawa, gdzie przebywała od pewnego czasu. Nikt nie ma z nią kontaktu od tego czasu.

Nastolatka ma 164 cm wzrostu i szczupłą sylwetkę. Ma ciemne, długie włosy i brązowe oczy. Na jej lewej ręce ma blizny po cięciach. Kiedy zaginęła, ubrana była w szarą bluzę z kapturem, czarną kurtkę, jasne jeansy oraz białe buty adidasy.

Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje na temat zaginionej, proszone są o kontakt z najbliższą jednostką policji. To ważne, aby jak najszybciej odnaleźć Nikolę i zapewnić jej bezpieczeństwo oraz pomoc.

AKTUALIZACJA

Nastolatka została odnaleziona.

(fot. nadesłane)

11 komentarzy

 1. jak ze srodka to niezly agregat z niej ladnie zaczyna zycie

 2. Może na marszu kobiet i walczy o wolność dość dyktatury kobiet

 3. Wyrwała się na parę dni na grilla i od razu wielkie Hallo , po Majówce miejmy nadzieję że wróci do ośrodka cała i zdrowa. Młodość rządzi się swoimi prawami, kiedyś wyrośnie z tego i może wyciągnie wnioski

  • Wielkie halo?
   Masz dzieci? Zastanów się co musi czuć matka, która nie wie co się dzieje z jej 14 letnią córką.

   • Skoro trafiła do ośrodka to matka i wcześniej nie wiedziała co się dzieje z jej córką.

 4. Los Vatos Locos

  To jeszcze dziecko
  Dzieci zwykle są piękniutkie

 5. chłop ze Spiczyna

  OJ zboczki, zboczki, pewnie rodzice zapracowani byli, dziewczyna się pogubiła i trafiła do ośrodka, trzeba współczuć rodzinie i dziewczynie, a Wam tylko jedno chodzi po głowie.

 6. 14 lat i już ma sznyty ? Koniec świata.

  • Takie czasy… może to jakaś „moda” a przydał by się dobry psycholog 🙁

 7. Dzieci lpg

 8. Może do chodzenia do kościoła ja przymuszali.