Piątek, 19 lipca 202419/07/2024
690 680 960
690 680 960

Trwa cykl bezpłatnych szkoleń motocyklowych. Tym razem wziąć w nim będą mogły tylko kobiety

Tak jak w poprzednich miesiącach, na torze przy ul. Grygowej odbędzie się bezpłatne szkolenie motocyklowe pod patronatem Marszałka Województwa Lubelskiego. Jest to jedyne tego typu wydarzenie w Polsce.

W sobotę 21 sierpnia na terenie Ośrodka Doskonalenia Techniki Jazdy przy ul. Grygowej w Lublinie odbędzie się kolejne już bezpłatne szkolenie motocyklowe. Tym razem jednak dedykowane wyłącznie dla Pań.

Wydarzenie realizowane jest w ramach cyklu szkoleń motocyklowych z doskonalenia techniki jazdy. Całość odbywa się pod patronatem Marszałka Województwa Lubelskiego. Jest to jedyne tego typu szkolenie w Polsce.

Ze względów bezpieczeństwa w szkoleniu będzie mogło wziąć udział tylko 60 kobiet. Nad wszystkim czuwać mają profesjonalni Trenerzy i Instruktorzy sportów motocyklowych z Moto-Sekcja Motocyklowy Klub Sportowy.

(fot. lublin112/zdjęcie ilustracyjne)

28 komentarzy

 1. Wkoperciejestżłów

  DYSKRYMINACJA!!! TYLKO TERAZ JAKA… ALBO MĘŻCZYZN, ALBO KOBIET BO MOŻNA POMYŚLEĆ ŻE KOBIETY TAKIE MARNE ŻE TRZEBA IM SZKOLENIA. ALE GOWNOBURZA SIĘ MOŻE Z TEGO SAMEGO TYTUŁU ZROBIĆ ?

 2. Jest to jawna dyskryminacja do tego finansowana z pieniędzy podatników jak rozumiem? Czy się mylę i organizator działa charytatywnie czy jednak pobiera jakieś wynagrodzenie opłacane przez państwo/miasto? Jeżeli działa charytatywnie to kwestia finansowa odpada i pozostaje tylko sama dyskryminacja. Jak to niektórzy mawiają #pieklokobiet?

 3. #pieklokobiet

 4. Opresyjny matriarchat, piekło mężczyzn, seksizm i dyskryminacja. „It is OK when WE do it!”

 5. Precz z tęczą.

 6. Ale sie sracie. Cos jest dla kobiet zeby nie baly sie przyjsc w miejsce gdzie jest zazwyczaj stado facetow i gdzie bylyby oceniane przez nich. Bo tak to wyglada. Jedna sie odwazy przyjsc na taki ewent i jest oblukana i skomentowana z kazdej strony. Ale wyjcie sobie jak te malpy wyjce na drzewach ze dyskryminacja. Boicie sie jak dewotka wygladajaca zza firanki.

 7. Matriarchat i tyle. Piekło mężczyzn! Dalsze pompowanie kasy wypracowanej przez facetów w księżniczki. Ta cywilizacja skazała się na zagładę.

 8. Co za obrzydliwy seksizm. Wstyd i hańba.!!!

 9. Czy Pan Marszałek będzie miał tyle jaj i napisze, że szkolenie jest dedykowane jedynie białym kobietom? Tak z ciekawości pytam, bo coś mam przeczucie graniczące z pewnością, że tutaj polegnie. Dyskryminacja wybiórcza – w zależności od potrzeb.

Z kraju

Sport