Czwartek, 30 maja 202430/05/2024
690 680 960
690 680 960

Osobówka dachowała, skuter rozpadł się. Trzy osoby poszkodowane w groźnym wypadku (zdjęcia)

Wczoraj po południu w Ostrowie Lubelskim doszło do zderzenia pojazdu osobowego ze skuterem. W zdarzeniu poszkodowane zostały trzy osoby.

Do wypadku doszło w piątek po południu w Ostrowie Lubelskim w powiecie lubartowskim. Służby ratunkowe po godzinie 16 otrzymały zgłoszenie o zderzeniu pojazdu osobowego ze skuterem.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego, policja oraz śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Ze wstępnych informacji wynika, że kierowca osobowego opla stracił panowanie nad pojazdem, a następnie uderzył w skuter. Siła zderzenia była tak duża, że jednoślad rozpadł się na kawałki, zaś osobówka wypadła z drogi i dachowała.

W zdarzeniu poszkodowane zostały trzy osoby, które przetransportowano do szpitala. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności wypadku.

(fot. PSP Lubartów, nadesłane)

6 komentarzy

 1. Raczej osobówką nie jechał dozwoloną prędkością tylko cisnął bez wyobraźni , zakręt , wyrzuciło go na przeciwny pas po którym na swoje nieszczęście jechał ktoś jednośladem. Stracił panowanie … dobre sobie . Raczej stracił elementarną wyobraźnię !

 2. Kierująca około 20-25 lat to ########################################. Prędkość miała na pewno powyżej dozwolonej w tym miejscu. Tam są dwa „wypychające” zakręty.

  • Napewno to Kopernik nie żyje. Powiedz mi ile wnosi do sprawy to kim ona jest? To nie ma żadnego znaczenia. Może być i córka prezydenta a Tobie nic do tego. Pozdrawiam

   • Tyle wnosi że ma plecy w postaci tatusia burmistrza. A on już swoje znajomości ma. Dlatego trzeba temu teraz będzie się przyglądać.

    • W dalszym ciągu nie uprawnia to nikogo do publikowania informacji na temat sprawcy lub poszkodowanego.
     Sprawca wypadku nie jest spokrewniony z burmistrzem.
     Najwiecej jak zwykle mają do powiedzenia osoby, które nie znają przebiegu zdarzenia.

 3. Nikt nie pisze o nazwisku , a dokładnie się przyjrzeć sprawie …… ?