Niedziela, 19 maja 202419/05/2024
690 680 960
690 680 960

Tragiczny wypadek w Lublinie. Troje nastolatków nie żyje, czwarty walczy o życie (zdjęcia)

To jeden z najtragiczniejszych wypadków drogowych w ostatnich latach w Lublinie. Wszystko wskazuje na to, że doprowadziła do niego nadmierna prędkość.

Do wypadku doszło w czwartek około godziny 23:50 na ul. Jana Pawła II w Lublinie. W rejonie skrzyżowania z ul. Gęsią samochód osobowy uderzył w słup latarni. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja.

Ze wstępnych ustaleń wynika, iż kierujący audi 18-latek poruszał się w kierunku al. Kraśnickiej. Z relacji świadków wynika, iż auto jechało z bardzo dużą prędkością. Na łuku jezdni młody mężczyzna stracił panowanie nad pojazdem.

W wyniku tego samochód wpadł w poślizg, po czym zjechał na pas zieleni dzielący jezdnię, a następnie wbił się w słup latarni. Siła uderzenia była tak duża, że cztery osoby podróżujące pojazdem zostały zakleszczone we wraku auta.

Jedną z nich wyciągnęli świadkowie, pozostałe musieli ewakuować strażacy korzystając ze specjalistycznych narzędzi ratownictwa drogowego. Pomimo starań ratowników życia trzech osób nie udało się uratować. Jest to dwóch nastolatków i nastolatka. Czwarta, 16-latek, została przetransportowana do szpitala. Jak nam przekazano jego stan jest ciężki.

Teraz policjanci pod nadzorem prokuratora prowadzą czynności zmierzające do ustalenia szczegółowych okoliczności zdarzenia. Przez kilka godzin ul. Jana Pawła II będzie w tym miejscu całkowicie zablokowana.

Zdjęcia od Czytelników

(fot. lublin112.pl\nadesłane Michał, Karol, Tookie)

229 komentarzy

  1. Jechali 150km/h a przed wypadkiem ta dziewczyna nagrała filmik w którym sami się śmieli ze mogą się rozwalić w trzech króli

  2. Wieczna nauczka, nie szkoda takich bezmyślnych osób. Selekcja naturalna na własne życzenie 😉 szkoda jedynie pasażerów, ale ich brak reakcji na głupotę pasażera też zrobił swoje. Sami sobie winni….

  3. kolega prosi o link do filmiku

  4. Jedni piszą ” nie szkoda” inni „szkoda” i tak się przepychacie…
    Oczywiście, że szkoda młodzieży i ich rodzin… niestety za szaleństwo i błędy zapłacili najwyższą cenę.
    R.I.P. Rodzinie dużo siły… trzymajcie się.

  5. Mam pewne info -św. Piotr nie przyjął ich do raju