Wtorek, 23 lipca 202423/07/2024
690 680 960
690 680 960

Tragiczny wypadek w Gdyni. Nie żyje trzech młodych mężczyzn (wideo)

W sobotę rano na jednej z ulic Gdyni doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Trzech mężczyzn zginęło po tym, jak pojazd uderzył w słup.

Do zdarzenia doszło w sobotę przed godziną 5 na ul. Chwarznieńskiej w Gdyni. Auto osobowe marki Toyota uderzyło z impetem w słup latarni.

Na miejscu interweniowały służby ratunkowe. Niestety w wyniku odniesionych obrażeń trzej mężczyźni ponieśli śmierć. Kierujący pojazdem miał 27 lat, zaś pasażerowie pojazdu byli w wieku 20-30 lat.

Policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają szczegółowe okoliczności tego tragicznego wypadku. Ulica Chwarznieńska jest nieprzejezdna. Jak informują funkcjonariusze wstępnie przyczyną wypadku była nadmierna prędkość niedostosowana do warunków panujących na drodze.

(fot. wideo YouTube kaszuby24.pl)

23 komentarze

  1. Jak żywo kopia wypadku u nas na Smorawińskiego (lato 2012), gdzie też zawinął się na słupie i 2 trupy na miejscu, a trzecia chyba przeżyła, o ile dobrze pamiętam. Można też porównać do wypadku Zientarskiego na Puławskiej w W-wie, gdzie jemu akurat udało się przeżyć, choć z takim piętnem na sumieniu to …

    Igranie z losem zawsze kiedyś się skończy. I nie mam nic przeciwko temu, ale pod warunkiem, że odbywa się to bez osób postronnych.

  2. Mówienie ciągle o niedostosowaniu prędkości do warunków, a ja dopowiem przede wszystkim do ograniczeń prędkości NIC NIE ZDZIAŁA. Kary są zbyt niskie w naszym kraju a jeszcze większy problem w ich egzekwowaniu. Do roboty ruszcie się panowie policja i SM. Karać , karać masowo należy .za brawurę na drodzę i brawurę w parkowaniu.

  3. Film jest niedostępny

  4. Dawaj Malina....

    Głupota ….sama się powybija….

Z kraju

Sport