Sobota, 20 lipca 202420/07/2024
690 680 960
690 680 960

Tragiczny wypadek w Elizówce. Droga z Lubartowa do Lublina całkowicie zablokowana (zdjęcia)

W piątek rano w Elizówce doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. Jedna osoba nie żyje, droga w kierunku Lublina jest całkowicie zablokowana.

76 komentarzy

  1. Odszedł jeszcze przed sezonem ,biedaczysko niech mu ziemia lekka będzie.

  2. Prawda jest taka, że użytkownicy kombajnów i ciągników nie jeżdżą po drogach asfaltowych bo to lubią, tylko muszą to robić. Mało kto wie jak wielkie umiejętności i dużo uwagi trzeba poświęcić poruszając się maszyną pośród różnego rodzaju cwaniaczków w samochodach, którym się wydaje, że są jedynymi pełnoprawnymi użytkownikami dróg. To nie maszyny rolnicze weszły na nowoczesne drogi którymi się poruszają. To nowoczesne drogi są tam gdzie od wieków były pola, które trzeba było uprawiać aby sebiksy z bremwu i ałdi miały co jeść! Dojechać na miejsce trzeba. Przegląd na stacji zrobić też trzeba. Co wy myślicie, że to są żarty?! To nie są żarty!

    • Jak Ci drogi nie pasują to siedź na wsi i po nich nie jeździj. Nikt nikomu nie zabrania korzystać z tych dróg, ale … zgodnie z przepisami. To nie polne drogi , po których często, gęsto zaiwaniają po pijaku i bezmyślnie, bez zwracania uwagi wjeżdżają na asfaltówki. Szczególnie na drogi gminne i powiatowe. Nie raz się o tym przekonałem. Bez świateł, bez kierunkowskazów, bez lusterek bocznych i … bez tablic. Złota Polska Wieś. Szczególnie we wschodnich rejonach Polski takie cuda to codzienność – więc w sumie tonie cuda !

  3. Między węzłem obwodnicy a zjazdem na Elizówkę jest spory kawałek drogi dwujezdniowej …którędy jechał traktor że musiał zmienić pas ruchu ?

  4. Jak czytam te komentarze to jestem przerażony znajomością przepisów przez niektórych komentujących!!! Otóż ten ciągnik jechał zgodnie z przepisami, tak się składa, że znałem tego człowieka z widzenia i był normalnym rzetelnie pracującym człowiekiem, w trakcie tej jazdy wykonywał swoją pracę jak każdy z nas. Przyczyny nie znam niech ustali to odpowiednia służba. Pokój Jego duszy.
    Niedługo traktory, kombajny itp. przestaną jeździć po wszystkich drogach,(dyrektywa uni) pytanie co będą jeść te wszystkie mundrąłki z forum????? Pozdrawiam

  5. Wszyscy Ci którzy wypowiadają się nie znając człowieka : puknijcie się w te puste głowy ! Zanim skomentujecie bez sensu zastanówcie się … Czytają to jego najbliżsi . Znałam Go osobiście, w tym momencie był w pracy , i pod żadnym wpływem alkoholu.

Z kraju

Sport