Niedziela, 14 lipca 202414/07/2024
690 680 960
690 680 960

Tragiczny wypadek w Elizówce. Droga z Lubartowa do Lublina całkowicie zablokowana (zdjęcia)

W piątek rano w Elizówce doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. Jedna osoba nie żyje, droga w kierunku Lublina jest całkowicie zablokowana.

76 komentarzy

 1. To nie obwodnica

 2. Może i byłoby ciekawe, gdyby to była droga ekspresowa, tyle tylko, że nie jest 🙂

 3. To nie jest droga tylko tor wyścigowy, tam mało kto jedzie zgodnie z dozwoloną prędkością. Dolny wyjazd z Ikei to jest niezła ruletka kiedy suną bolidy rozpędzone z dużej góry. Lemingi cisną bo mają pierwszeństwo i droga jest równa.

 4. po takich drogach moze jechac ciagnik roolnyczy?

 5. Zawyżone ceny energii i paliw sprzedawane przez państwowe monopole (orlen, pging, pge, itd), absurdalne wydatki socjalne (13, 14 emerytura, 500+ dla berozbotncyh), chora polityka NBP (drukoanie pieniądza), malwersacyjne dotacje na kolosalna skalę (tvp, wybory sasina), absurdalny i bezpodstawny wzrost zatrudnienia jak i wzrost wynagrodzeń w sferze administracji państwowej, chybione inwestycje (szpitale anty-covidowe, przekop Mierzei), itd. Trzeba być idiotą, żeby tego nie dostrzegać.

 6. …. bo obok jest równoległa „serwisówka”???

 7. 51.29001092004371, 22.57839416853403 żadna tam ekspresowa tylko W835

 8. Skodziarza zaskoczył traktor ?

  • Raczej naprutego Czesława zaskoczyło to, że nie jest u siebie na polu – tyle że zdziwienie przyszło trochę nagle… Warto zaczekać na wyniki sekcji traktorzysty, bo oni zazwyczaj na trzeźwo boją się wsiadać za kółko…

   • Hipster- ty chwoście

    Hipster….
    Ty wy miocie bolszewickiej rewolucji- wy pie rdku nauczycielki z wioskowej podstawówki i miejscowego Or-mowca…

 9. Niedługo zacznie się sezon na ciągniki i kombajny. Trzeba uważać bo większość kierujących tymi pojazdami jeździ na zasadzie ” Jadę jak mi się podoba i co mi kto zrobi .” Tak było, jest i tak będzie. Ten Pan już mandatu za wymuszenie nie dostanie. Ciekawe do kogo kierowca skody ma się teraz zwrócić o wypłatę odszkodowania za zniszczony pojazd i uszczerbek na zdrowiu bo chyba tez doznał obrażeń w takim wypadku.

 10. Najechałem tuż po zdarzeniu ,jeszcze traktorzysta leżąc poruszał nogą ,zgroza…

  • Pojazdy rolnicze też mają OC, a z ferowaniem wyroków proponuję zaczekać. Po co miałby w tamtym miejscu zmieniać pas? Z obwodnicy nie zjeżdżał, a skręcając na giełdę lub serwisówkę na pewno zrobiłby to wcześniej.

Z kraju

Sport