Wtorek, 25 czerwca 202425/06/2024
690 680 960
690 680 960

Tragiczny wypadek podczas rozładunku drewna. Nie żyje mężczyzna (zdjęcia)

Wczoraj na terenie jednej z posesji w gminie Wisznice doszło do tragicznego w skutkach zdarzenia. Podczas rozładunku drewna opałowego 85-latek został przejechany przez koło ciągnika i rozrzutnik. Mężczyzna poniósł śmierć na miejscu.

Do zdarzenia doszło w czwartek po południu na terenie jednej z posesji w gminie Wisznice. Dyżurny wisznickiego komisariatu otrzymał zgłoszenie, z którego wynikało, że miał tam miejsce nieszczęśliwy wypadek w takcie rozładunku drewna. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

– Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 85-latek w trakcie rozładunku drewna opałowego na terenie prywatnej posesji przypadkowo włączył bieg pracującego ciągnika. Po tym uruchomiona maszyna oraz podpięty do niej rozrzutnik przejechał po 85-latku. Niestety pomimo podjętych czynności ratunkowych, życia mężczyzny nie udało się uratować. Na skutek poniesionych obrażeń 85-latek poniósł śmierć na miejscu – relacjonuje komisarz Barbara Salczyńska-Pyrchla z bialskiej Policji.

Decyzją prokuratora, ciało mężczyzny zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych. Nad wyjaśnieniem szczegółowych okoliczności tego nieszczęśliwego wypadku pracować teraz będą policjanci pod nadzorem prokuratury.

 

Tragiczny wypadek podczas rozładunku drewna. Nie żyje mężczyzna (zdjęcia)

fot. Policja Biała Podlaska

 

Tragiczny wypadek podczas rozładunku drewna. Nie żyje mężczyzna (zdjęcia)

fot. Policja Biała Podlaska

27 komentarzy

 1. Gość miał 85 wiosen, czy naprawdę musiał łapki pchać tam gdzie nie powinien.
  A mówi się przecież, że stary człowiek podobny jest dziecku.

  • Ludzie pracują, mają swoje obowiązki, codziennie robią coś, nie siedzą, jak ty i nie zajmują się klepaniem komentarzy bez sensu, np. tutaj.

   • Uważasz, że twój komentarz ma sens ?
    A siedzę , bo już się w życiu wystarczająco i ciężko napracowałem, zasr…ańcu.
    I wolę pisać, niż klepać zdrowaśki, jak twoja mamusia.

    • Pisz z sesnem.

    • ciężko pracowałeś? może donosiłeś?

    • W milicji ciężko pracowałeś? czy w UB?

    • Co ma do tego klepanie zdrowasiek? Masz jakieś uprzedzenia? To nie klep. Wyobraź sobie natomiast, że ludzie póki żyją, mają swoje obowiązki. Myślisz, że 85-latek zwoził to drewno dla przyjemności? Żeby się nie nudzić przy weekendzie, bo już przeczytał wszystkie internety? Nie, raczej dlatego, że chciał zrobić zapasy drewna na jesień/zimę. Czego nie rozumiesz? Że mieszkasz w ciepełku i masz bliskich, którzy ci zagrzeją? Miał czekać na Caritas, albo przedwyborcze obietnice opał+? Nie wszyscy mają takie rarytasy i muszą do samej śmierci robić coś, by godnie przeżyć. I stąd nieszczęśliwy wypadek. A ty wyluzuj, bo szukasz guza na forum swoją butą i chamstwem.

  • Apollo, cieszę się że jesteś taki bystry, zaradny i nie musisz już pracować, ale pomyśl sobie, że jest bardzo duzo taki starszych osób, którzy muszą liczyć tylko na siebie ! ….. łatwo siedzieć i oceniać drugą osobę nie znając jej.

   • Henio z fan clubu wzajemnej adoracji

    Łatwo siedzieć i oceniać drugą osobę nie znając jej, tak np. jak ty to robisz Famer

 2. 85 letni emeryt rozładowujący opał na zimę… 8 lat dobrobytu, Polska w ruinie.

  • a co w tym dziwnego? a ruinę to masz pod głową.

  • zuza, ale jego było stać na opał. za Tuska, który ma w planach na wschodnią Polskę wpuścić wojska Putina zbierał chrust. Pamiętaj Polsko. Tusk wczoraj powiedział, że wschodnia Polska to gorszy gatunek ludzi. Już 15 października głosując na listę nr 4 czyli PiS pokaż zdrajcy czerwoną kartkę. PSL myśli tak samo. Oni też walczą z obrońcami naszych granic. Kosiniak powiedział, że jest za odebraniem nam nastek i 800 plus. Rozmawiajmy z jego wyborcami. Bo za 2 lata będiecie konali od kul wojsk Putina.

   • Brawo Kajka, obiecany przelew rządowy już do ciebie leci. Widzimy, że wyrabiasz normę. Pozdrowienia z matki partii!

 3. Poinformujcie kaczyńskiego, że Niemiec w tym wieku pływa na jachcie i pije drinki, a Polak musi zbierać chrust.

 4. Włączyć bieg w ciągniku przypadkiem? Dziwne!

  • Nie wiem, ja nigdy w swoim ruskim traktorze nie mogłem zmienić biegu, ale być może w tym modelu robi się to łatwiej…

 5. ten zlom mogl sobie jezdzic po szosie?

  • A gdzie masz napisane, że jeździł po szosie, ja tam wyczytałem, że na posesji prywatnej…. czytaj ze zrozumieniem 😉

 6. Niestety, takie wypadki ze starymi traktorkami zdarzają się i młodym. Na przykład przy zapalaniu „na krótko”.

 7. Ta na pewno bieg przypadkiem wrzucił na odpalonym ciągniku bez sprzęgła

 8. Zebral chrust zgodnie ze zbawienna rada kaczki….

 9. Chciał pewnie wałek włączyć żeby taśma na rozrzutniku sama drewno zepchnęła a że to c330 jedną ręką wciskał sprzęgło a drugą wałek a że ciężko szło to ręka się ześlizneła uderzyła w drążek zmiany biegów wpadła piątka i sam się rozjechał tak mogło być

Dodaj komentarz