Czwartek, 25 lipca 202425/07/2024
690 680 960
690 680 960

Zostawił portfel z gotówką na półce w sklepie. Ten, który go zabrał, odpowie za kradzież

Lubartowscy kryminalni ustalili i zatrzymali sprawcę kradzieży portfela, dokumentów i gotówki w kwocie blisko 7 tysięcy złotych w sklepie spożywczym w Lubartowie. Mężczyzna przywłaszczył sobie portfel pozostawiony na półce.

72-latek robiąc zakupy w jednym ze sklepów w Lubartowie zostawił portfel na półce i zapomniał go zabrać. W tym czasie inna osoba zauważyła pozostawiony portfel, zabrała go i wyszła ze sklepu. Pokrzywdzony 72-latek zgłosił sprawę policjantom.

– Lubartowscy kryminalni w toku prowadzonych czynności ustalili i zatrzymali 52-letniego sprawcę kradzieży portfela. Policjanci dotarli do podejrzanego o dokonanie tego czynu mężczyzny. W trakcie czynności znaleźli przy nim opisywany portfel wraz gotówką w kwocie 7 tysięcy złotych, która pochodziła z dokonanej przez mężczyznę kradzieży – informuje sierżant sztabowy Jagoda Stanicka z lubartowskiej Policji.

52-latek odpowie za swoje postępowanie przed sądem. Za kradzież grozi mu nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

19 komentarzy

 1. „Biedni” ci nasi emeryci 7 kolców w portfelu fii fiu;]

  • A najlepsze w tym jest to, że w czasach swojej pracy w PRLu wykonywali niewiele wartą, albo nawet nic nie wartą pracę.

   • Twoje komentarze są goowno warte.

    • Kaśka (w relacji spod samego Jaśka)

     Twoje komentarze są goowno warte, powiedział Główny Specjalista od komentarzy Stan Zagórski (dawniej: Stasiek od Zagórkich).
     Wierzyć mu czy nie ? Prawda czy fałsz ?

   • Pracowali w parszywych czasach, życie było cięższe, wychowali lepsze pokolenie niż to dzisiejsze rozczeniowe, ogłupione pejsbukiem. Należy im się szacunek. Pieniądze są jego i może je wydać jak chce, nawet na Rydzyka. Nic wam do tego.

 2. „Ten, KTÓRY go zabrał”

 3. Do Frania

  Powtarzam . Idąc tokiem Pana rozumowania nasz Kraj sam sie odbudował.

  • Gdyby tyle nie kradli i pracowali tak jak dzisiaj się pracuje to ta odbudowa trwałaby 1/5 czasu i dzisiaj być może moglibyśmy być dumni z naszego kraju. A tymczasem wybory znacznej części społeczeństwa doprowadziły do tego, że znowu jesteśmy okradani tylko nie nazywa się tego po imieniu. Oby ktoś ich rozliczył!

   • Ciebie TVN okradł z mózgu

    • Nie dyskutuj z PO3bem

     • Rzeczywiście cymbał ,, gdyby nie kradli i pracowali jak dzisiaj ,, jest coś takiego jak technologia, logistyka itd. Przy głodowych pensjach nawet papier toaletowy przynosili do domu. Myślicie że Niemcy się lepiej odbudowali tylko dzięki pomocy Amerykanów ? Od pierwszych dni wojny łoili banki, muzea wszystko jak leci. My dostaliśmy radzieckich komisarzy ludowych i UBecję. Szwajcarskie banki coś oddały ? Żymianom owszem, ogromną kasę płacą do dziś. Źle wybierali ? A kiedy w tym kraju można było dobrze wybrać ? Komuch Kwaśniewski vs Bolek Wałęsa, PIS-PO, kto nie robił co chcą to kończył jak Lepper. Teraz też będziemy mieć super wybór, jedni lepsi od drugich.

 4. To ukradł czy przywłaszczył?

 5. A może to nie emeryt tylko jakiś przedsiębiorca ciągle aktywny zawodowo. Zresztą to mało istotne ważne chyba, że odzyskał kaskę

 6. Moja filozofia jest taka, że nie chodzę na zakupy z całym majątkiem. A co do sprawcy, to brak znamion przestępstwa. Wszak wziął ten portfel przez roztargnienie. Zdarza się najlepszym członkom wszelkiej maści kast.

 7. Był roztargniony i wziął jak sędzia więc należy się nagroda od kasty a nie kara ,a jak to nie wypali niech pokaże legitke PO/PZPR.

 8. Nie ukradł tylko znalazł. „Każdy kto znalazł cudzą rzecz lub na przykład zabłąkane zwierzę jest zobowiązany w ciągu dwóch tygodni od dnia jej znalezienia do zawiadomienia o tym fakcie na przykład Policji lub w inny możliwy sposób poszukać jej posiadacza”.

 9. Jak trafi na sędziego Tuleje z platformy obywatelskiej to bedzie ze wziął przez roztargnienie i po sprawie

 10. A jak pokaże legitymację partyjną to prokuratura Ziobry umorzy sprawę a gdyby nie to PAD go ułaskawi

Dodaj komentarz

Z kraju

Sport