Niedziela, 21 kwietnia 202421/04/2024
690 680 960
690 680 960

Tragiczny wypadek na drodze krajowej. Nie żyje pieszy

Po tragicznym w skutkach wypadku całkowicie zablokowana jest droga krajowa nr 74 w Miączynie. Na miejscu pracują policjanci i prokurator.

Do wypadku doszło w piątek około godziny 19 w miejscowości Horyszów w gminie Miączyn w powiecie zamojskim. Na drodze krajowej nr 74, na odcinku między Zamościem a Hrubieszowem, osoba piesza została potrącona przez samochód osobowy. Na miejscu interweniowały służby ratunkowe.

Jak nam przekazano, zdarzenie miało miejsce na wjeździe do Horyszowa od strony Zamościa. Pomimo starań ratowników wypadek zakończył się tragicznie w skutkach. Obecnie policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają szczegółowe okoliczności a przede wszystkim przyczyny zdarzenia.

Droga w tym miejscu jest całkowicie zablokowana. Utrudnienia mogą potrwać kilka godzin. Pojazdy kierowane są równoległą drogą serwisową.

(fot. Policja)

6 komentarzy

  1. „osoba piesza” – no wreszcie L112 zaczyna pisać tak jak powinno się pisać!!!! Płeć jest zależna od tego jak osoba się identyfikuje!!! PS. W tym przypadku będzie problem z pytaniem do osoby jak się identyfikuje 🙁 Cześć jej pamięci!

  2. Kierowca tej czerwonej bryczki się zdziwił jakim cudem na drodze krajowej położonej w ciągu miejscowości znajduje się osobą piesza.Tusk by powiedział, z jakiej paki osoba piesza się tam znalazla

  3. znowu audi i wszystko jasne

  4. To nie jest wina marki samochodu

  5. Nie pisz bredni ,ja mam audi ,daj mi BMW, scanie, Autosan czy Porsche czy poloneza czy Tico i będę identycznie jeździł.Wszystko zależy od kierowcy,pieszego i od tego czy w samochodzie są światła i hamulce

Z kraju