Wtorek, 18 czerwca 202418/06/2024
690 680 960
690 680 960

Tragiczny finał poszukiwań zaginionego 64-latka. Ciało mężczyzny leżało w rowie melioracyjnym

Tragicznie zakończyły się poszukiwania zaginionego 64-letniego mieszkańca gminy Milejów. Jego zaginięcie zgłosiła rodzina, po tym jak wyszedł z domu i nie powrócił na noc. W poszukiwaniach brał udział policyjny przewodnik z psem o imieniu Sabar, który podjął trop i w rowie melioracyjnym odnalazł ciało mężczyzny.

W miniony piątek łęczyńscy policjanci otrzymali zgłoszenie o zaginięciu 64-latka z gminy Milejów. Rodzina mężczyzny poinformowała, że nie wrócił on do domu na noc i nie ma z nim kontaktu.

– Po otrzymanej informacji funkcjonariusze natychmiast rozpoczęli działania. Sprawdzali każdy ślad i sygnał mogący pomóc w odnalezieniu zaginionego. Do funkcjonariuszy zaangażowanych w poszukiwania dołączył policyjny przewodnik z psem o imieniu Sabar. Ustalono, że mężczyzna ostatnio był widziany w sklepie spożywczym, gdzie robił zakupy – relacjonuje młodszy aspirant Izabela Zięba z łęczyńskiej Policji.

Kluczowy w poszukiwaniach okazał się policyjny pies.

– Sabar po zapoznaniu się z zapachem z odzieży przekazanej przez rodzinę zaginionego mężczyzny, podjął trop i w rowie melioracyjnym odnalazł ciało mężczyzny. Zwłoki znajdowały się około 100 metrów od miejsca zamieszkania denata – wyjaśnia młodszy aspirant Izabela Zięba.

Policjanci zabezpieczyli miejsce zdarzenia i pod nadzorem prokuratora wykonali czynności procesowe. Trwa wyjaśnianie dokładnych okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

PRZECZYTAJ

Mieszkaniec Lublina zatrzymany do spraw podpaleń klatek schodowych. Straty to prawie pół miliona złotych (zdjęcia)

Autor: redakcja

2 komentarze

  1. Sto metrów. To rodzina bardzo mocno go szukała.

Dodaj komentarz