690 680 960

To nagranie mrozi krew w żyłach! Nastolatek o mało nie zginął pod kołami samochodu (wideo)

Ułamek sekundy sprawił, że nastolatkowi nic się nie stało. Potrącenie mogło zakończyć się nawet tragicznie w skutkach. Nagranie publikujemy ku przestrodze.

Do niezwykle niebezpiecznej sytuacji doszło w środę przed godziną 15 w Stasinie koło Lublina. Na przystanku w Lesie Konopnickim zatrzymał się autobus linii 78. Z pojazdy wysiadł nastolatek, który zmierzał w stronę pobliskich zabudowań. Wcześniej jednak musiał dostać się na drugą stronę jezdni.

Popełnił jednak dwa niezwykle poważne błędy, które bardzo często kończą się tragicznie w skutkach. Po pierwsze, wkroczył na jezdnię wprost zza autobusu, a po drugie postanowił przebiec na drugą stronę drogi.

Kierowca auta, które zatrzymało się za autobusem, widząc co się dzieje użył klaksonu. To najprawdopodobniej uratowało nastolatkowi życie, gdyż w tym momencie dostrzegł nadjeżdżający od strony Zemborzyc samochód. W ostatniej chwili udało mu się zatrzymać, dzięki czemu uniknął potrącenia.

Jak nam przekazał dziś rano kierowca forda, kiedy usłyszał klakson, zdjął nogę z gazu. Dzięki temu miał więcej czasu na reakcję. Za naszym pośrednictwem chciał podziękować kierującemu, który nacisnął na klakson. To prawdopodobnie uchroniło pieszego przed potrąceniem.

Nagranie, jakie otrzymaliśmy, publikujemy ku przestrodze.

(wideo – nadesłane -Katarzyna)

79 komentarzy

 1. Ja jedynie współczuję braku zycia osobistego u niejakiego Frania. Średnio 80% komentarzy pochodzi od niego😂 i jak zaciekle broni dzieciaka w sluchawkach wbiegajacego na jezdnie jak i wszelkich świadczeń na bombelki 😀 tak Franiu, nie wolno karac pieszych wbiegajacych na jezdnię bo to święte krowy a ci w samochodach zawsze sa beeee. Pieszy to święta krowa, dobrze że ta krowa w razie czego pierwsza spotka sie ze świętym Piotrem, a nie ten co jest w aucie.

  • lekarz prowadzący z Abramowickiej

   franio jest naszym pacjentem na oddziale zamkniętym i cały czas próbujemy go leczyć.Mimo izolacji nie możemy mu zabronić korzystania z internetów niestety,ale nieustannie o to wnioskujemy.

 2. I powinien go uderzyć, by się nauczył lub selekcja naturalna

 3. Biegł do szkoły. Specjalnej.

 4. Jak młody ma jakiś mózg to się czegoś nauczy. Ma szczęście, że tak to się skończyło, jedynie gacie do wymiany 😉
  Drugiej szansy może już nie dostać, a inni uczcie się na czyiś błędach.

 5. Winny nagrywający bo nie dojechał do autobusu i nie zablokował pieszego! Wręcz go sprowokował bo miał kamerkę!

Kursy walut

 • USD 4.3254zł -0.52%
 • GBP 5.3279zł -0.59%
 • EUR 4.708zł -0.02%
 • CHF 4.7222zł 0.65%

Polub nas