690 680 960

Tę drogę kierowcy przeklinają od lat. W końcu zostanie wyremontowana

Mający 35 kilometrów długości odcinek drogi wojewódzkiej pełen jest dziur, nierówności, kolein, wyrw i spękań nawierzchni. W wielu miejscach jezdnia jest w tak fatalnym stanie, że zagraża bezpieczeństwu. W tym roku trasa zostanie wyremontowana.

33 komentarze

 1. W końcu !!! Tylko po remoncie ludzie będą tą drogą tak szybko jeździli że będzie dochodziło do wypadków. Proponuję od razu puścić nieoznakowany radiowóz na tą trasę – codziennie aby ostudzić zapał kierowców.Jak będzie informacja że drogę patroluję nieoznakowany radiowóz będą wolniej jeździć.

 2. Trasa Annopol- Opole Lubelskie prosi o nową nawierzchnie jest katastrofa ile jeszcze zawieszeń samochodowych i ludzi ma pochłonąć.

  • Święte słowa drogi przedmówco! W ciągu roku co najmniej dwukrotnie zawieszenie do wymiany. WSTYD I HAŃBA! Na DW824 na niektórych odcinkach już fabrycznej nawierzchni nie widać, bo tyle łat!

 3. Polecam przejechać się drogą wojewódzka 836 od miejscowości Chmiel do Kozic
  Tam nie można urwać zawieszenia bo nie da się jechać szybciej niż 20-30 km/h to i tak za dużo
  Właściciel drogi zadbał o kierowców ustawił ograniczenie do 30km/h

  • To wyjątkowo nieszczęśliwy odcinek, bo jak go ciut podleczą, to jeżdżące tamtędy regularnie obładowane ciężarówki, zwijają asfalt błyskawicznie. Dramat! To droga zapomniana prze Boga i ludzi. Przynajmniej tych odpowiedzialnych, gdyż jest inni chętnie z niej korzystają.

  • Potwierdzam. Jechalem tedy raz,w nocy. 20km/ godzine. Wiecej strach. Nie jechalem taka droga jeszcze nigdy! Kratery a nie dziury.

  • 836 zasługuje na miano najgorszej drogi w skali kraju. W zasadzie słowo „droga” w odniesieniu do tego kartofliska to określenie wysoce górnolotne. Tragedia.

 4. dużo gorsza jest z Kraśnika do Krasnegostawu.

 5. Tyle jest dróg, tyle jest drog
  Powiedz mi która z nich do ciebie..
  Na jednej urwe koło, na drugiej poleci zawieszenie, trzecia nieprzejezdna, czwarta bez wyjazdu – nieoznakowana. Ech, porzuce pojazd, pójdę na piechotę, pójdę boso, bo buty nie wytrzymają tak długiej wyboistej drogi.

 6. Tam już totalnie diabeł mówi dobranoc. Poco im dobre drogi. Niech się przeprowadzia do cywilizacji to będą mieli lepsze. Dotacje powinny iść na miasta! Wieś Itak skie wyzywi.

 7. Fatalny pomysl. Ulatwi to kierowcom z parczewa dojazd do lublina a jak widze w lublinie LPA to wiem ze trzeba sie bac. Tam chyba maja swoje przepisy drogowe tak jak LSW

  • Stary święta racja jestem z Niedźwiady i nieraz i nie dwa widziałem co ,,parczewiaki” wyprawiają na drodze-tłumacze to tym że mają małe doświadczenie w kierowaniu autem po przesiadce drabiniaka 😀

 8. Nareszcie! Bo kręgosłup już mnie o wakacje 😉

Kursy walut

 • USD 4.476zł -0.17%
 • GBP 5.4484zł 0.19%
 • EUR 4.6976zł 0.02%
 • CHF 4.7496zł -0.24%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Strażacy ze Strzeszkowic Dużych organizują Bal Sylwestrowy
Koncerty, wystawy, spektakle… – zapraszamy na projekty stypendystów!
UMCS zaprasza na Akademicki Jarmark Świąteczny
32 Mikołajki Folkowe w Lubelskiej Chatce Żaka 8-11.12.2022 [PROGRAM]
Mikołajkowe szkolenie dla kierowców w ODTJ