Tarnawatka: Dwie osoby zginęły w zderzeniu na łuku drogi

Dwie osoby zginęły na miejscu oraz cztery osoby ranne – to bilans wypadku drogowego do którego doszło wczoraj po 23.00 w Tarnawatce. Pojazdy czołowo zderzyły się na łuku drogi.

Do wypadku doszło o godz. 23.20 w miejscowości Tarnawatka w powiecie tomaszowskim. Na łuku drogi prawdopodobnie kierowca bmw zjechał na przeciwległy pas ruchu i doprowadził do czołowego zderzenia z osobowym audi. Obaj kierowcy zginęli na miejscu. Kierowcą bmw był 24-letni mieszkaniec Lublina, a audi kierował 23-latek z Tomaszowa Lubelskiego. Do szpitali w Zamościu i Tomaszowie Lubelskim trafili, 19-letnia pasażerka bmw z Lublina oraz troje pasażerów z audi.

Policjanci ustalają wszelkie okoliczności tego tragicznego w skutkach wypadku. Wstępne okoliczności wskazują, że powodem zjechania na przeciwległy pas ruchu była nadmierna prędkość. Po zderzeniu pojazdów obaj kierowcy byli zakleszczeni w pojazdach, co świadczy o ogromnej sile zderzenia. By ich wydobyć z wraków niezbędna okazała się interwencja strażaków. Według opinii lekarzy obrażenia rannych są poważne i zagrażają ich życiu – informuje KWP Lublin.

Apelujemy o rozsądną jazdę i dostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze. Rozpoczyna się ciepły i słoneczny weekend. Przewidujemy wzmożony ruch na drogach regionu zwłaszcza w rejonie jezior. Nie siadajcie za kierownicę po alkoholu i nie pozwalajcie jako pasażerowie aby wiózł was kierowca pod wpływem alkoholu.

Komentarze wyłączone

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.9486zł -0.45%
  • GBP 4.9914zł 0.43%
  • EUR 4.4738zł -0%
  • CHF 4.2081zł -0.09%

  Polub nas

  Darmowe ogłoszenia lokalne

   Materiały wideo

   Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
   Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
   99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
   W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
   W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

   Co? Gdzie? Kiedy?

   Społeczne obchody upamiętniające ofiary zbrodni wołyńskiej
   Festiwal Pierogów Świata w Lublinie
   Potrzebna krew dla 8-letniego Tomka
   W Wojciechowie znów będzie wielkie kucie. Niebawem ruszają Ogólnopolskie Warsztaty Kowalskie
   Kiermasz Produktów Lokalnych w Kazimierzu Dolnym