690 680 960

Tarnawatka: Dwie osoby zginęły w zderzeniu na łuku drogi

Dwie osoby zginęły na miejscu oraz cztery osoby ranne – to bilans wypadku drogowego do którego doszło wczoraj po 23.00 w Tarnawatce. Pojazdy czołowo zderzyły się na łuku drogi.

Do wypadku doszło o godz. 23.20 w miejscowości Tarnawatka w powiecie tomaszowskim. Na łuku drogi prawdopodobnie kierowca bmw zjechał na przeciwległy pas ruchu i doprowadził do czołowego zderzenia z osobowym audi. Obaj kierowcy zginęli na miejscu. Kierowcą bmw był 24-letni mieszkaniec Lublina, a audi kierował 23-latek z Tomaszowa Lubelskiego. Do szpitali w Zamościu i Tomaszowie Lubelskim trafili, 19-letnia pasażerka bmw z Lublina oraz troje pasażerów z audi.

Policjanci ustalają wszelkie okoliczności tego tragicznego w skutkach wypadku. Wstępne okoliczności wskazują, że powodem zjechania na przeciwległy pas ruchu była nadmierna prędkość. Po zderzeniu pojazdów obaj kierowcy byli zakleszczeni w pojazdach, co świadczy o ogromnej sile zderzenia. By ich wydobyć z wraków niezbędna okazała się interwencja strażaków. Według opinii lekarzy obrażenia rannych są poważne i zagrażają ich życiu – informuje KWP Lublin.

Apelujemy o rozsądną jazdę i dostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze. Rozpoczyna się ciepły i słoneczny weekend. Przewidujemy wzmożony ruch na drogach regionu zwłaszcza w rejonie jezior. Nie siadajcie za kierownicę po alkoholu i nie pozwalajcie jako pasażerowie aby wiózł was kierowca pod wpływem alkoholu.

Komentarze wyłączone

Kursy walut

  • USD 4.3833zł 2.11%
  • GBP 5.2764zł 0.37%
  • EUR 4.7195zł 0.59%
  • CHF 4.7458zł 0.93%

Polub nas