690 680 960

Za szybko na zakręcie. Toyota uderzyła w drzewo, dwie osoby w szpitalu

Dwie osoby trafiły do szpitala w wyniku wypadku, do jakiego doszło wczoraj w Dęblinie. Policjanci ustalają szczegóły zdarzenia, ale już wiadomo, że przyczyną była nadmierna prędkość.

Do zdarzenia doszło w niedzielę około godziny 14 w Dęblinie. Służby ratunkowe zostały powiadomione, że na ulicy Stawskiej, samochód osobowy uderzył w drzewo. Na miejsce przyjechała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstepnie ustalili funkcjonariusze ryckiej drogówki, toyotą kierował 30-letni mieszkaniec gminy Ryki. Na łuku drogi stracił on panowanie nad pojazdem, auto wypadło z drogi, zjechało do przydrożnego rowu a następnie przodem uderzyło przydrożne drzewo.

Do szpitala zostały przetransportowane dwie osoby: kierowca oraz jadący z nim 23-letni pasażer. Obaj mężczyźni odnieśli obrażenia ciała. Badanie alkomatem wykazało, że kierowca był trzeźwy. Teraz policjanci ustalają wszystkie okoliczności zdarzenia.

Jak wyjaśniają funkcjonariusze, przyczyną wypadku było najprawdopodobniej niedostosowanie prędkości do panujących na drodze warunków.

(fot. policja)
2016-11-21 13:05:18

3 komentarze

  1. niedostosowanie predkosci do panujacych warunkow?…warunki jakie by nie byly to 150 w ten zakret nie wejdzie aby z niego wyjsc! biorac taki zakret 80 na mokrym i w srodku zakretu w wyniku poruty zacznie hamowac to juz nie ma opcji zeby z tego calo wyszedl.tu sie liczy zimna krew i trzeba dac gazu w odpowiednim momencie.trening czyni mistrza.szkoda ze uczy sie na bledach ale dobrze ze z tego wyszli

  2. w centrum Dęblina takie rzeczy 😀 kto by sądził.,..

  3. Ktoś mający trochę instynktu samozachowawczego bez problemu dojechałby do domu, ale ludziom z tzw. ciężką nogą, a w dodatku z ciężkim pomyślunkiem zawsze zakręt będzie za ostry, a droga za wąska.
    O złośliwych brzozach i innych drzewach tym razem, przez wrodzoną skromność, nawet nie wspomnę

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

II Festyn Rodzinny w Niebrzegowie
Dożynki gminne w Siemieniu. Zagrają Energy Girls, Malibu i News
Potańcówka przy fontannie
Milejowski Koncentrat Smaków czyli dożynki gminno parafialne
Piknik rodzinny w Osowie