690 680 960

Za szybko na łuku drogi. Opel uderzył w latarnię

We wtorek wieczorem w rejonie wiaduktu na ul. Poniatowskiego auto osobowe uderzyło w słup latarni. Na szczęście w zderzeniu nikt nie ucierpiał.

Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło we wtorek wieczorem w rejonie wiaduktu na ul. Poniatowskiego.

Kierowca pojazdu marki Opel, poruszając się od strony Warszawy, na łuku drogi na wjeździe w kierunku wiaduktu, stracił panowanie nad pojazdem. Opel zjechał na pas zieleni i uderzył przodem w słup latarni.

Na miejscu interweniowała policja. W zdarzeniu nikt nie ucierpiał. Przez kilkadziesiąt minut droga była całkowicie zablokowana.

2017-11-22 08:45:31
(fot. lublin112.pl)

6 komentarzy

  1. Przynajmniej gosc nie byl powolniakiem, hehehehe. A ostatnio scigalem sie z jednym oplem astra i przyznam, ze nabralem troche szacunku do tego auta, bo wyprzedzil mnie o pare dlugosci. Chyba byl po jakims tuningu albo mial silnik bmw, hehehehe

  2. w takim plebsowozie nie ma trakcji i wszystko jasne dziad nie zaszalał

  3. Nie on pierwszy przekonał się o tym, że tam „40” jest nie dla jaj, tylko zasadnie 🙂
    Droga nauczka, ale jest nadzieja, że lekcja nie pójdzie szybko w zapomnienie.

  4. Wczoraj po 5 rano też rozbił się suzuki , tylko że na nowym wiadukcie koło Targów Lubelskich w kierunku stadionu Arena . Tam będzie o świcie więcej tragedii . Momentalnie robi się szklanka na asfalcie . Uważajcie tam póżną nocą i o świcie . Wiadukt zbudowano bez jakiejkolwiek skutecznej izolacji .

Kursy walut

  • USD 4.348zł 0.51%
  • GBP 5.3595zł -0.03%
  • EUR 4.7089zł -0.15%
  • CHF 4.6918zł -0.29%

Polub nas