Sobota, 15 czerwca 202415/06/2024
690 680 960
690 680 960

Pobił studenta wracającego z imprezy. Ukradł mu zegarek, pieniądze i telefon

Lubelscy policjanci zatrzymali 35-latka, który napadł na studenta wracającego z imprezy. Mężczyzna pobił swoją ofiarę, a następnie ukradł pieniądze, telefon i zegarek.

Do zdarzenia doszło w nocy z 31 października na 1 listopada. Policjanci otrzymali zgłoszenie, że nieznany sprawca na jednej z ulic w Lublinie napadł na studenta wracającego z imprezy.

– Napastnik kilkakrotnie pobił swoją ofiarę żądając wydania pieniędzy. Przewrócony na chodnik młody mężczyzna wydał gotówkę. To jednak nie zadowoliło w zupełności sprawcy, bo jeszcze wyrwał mu telefon i z ręki ściągnął zegarek – informuje asp. Anna Kamola z KWP Lublin.

Poszkodowany na szczęście nie odniósł poważniejszych obrażeń. Policjanci ustalili, że sprawcą rozboju mógł być jeden ze znanych im mieszkańców Lublina.

– O przestępstwo podejrzewali 35-latka, który w przeszłości dokonywał podobnych czynów. 35-latek za rozboje przesiedział za kratkami w sumie 12 lat. Dwa lata temu wyszedł na wolność, jednak jak widać, powrócił do „przestępczego fachu” – wyjaśnia asp. Anna Kamola.

Kilka dni temu 35-latek został zatrzymany w centrum miasta. Nie próbował uciekać. Został już doprowadzony do prokuratury, gdzie usłyszał zarzut rozboju w warunkach multirecydywy. Sąd aresztował podejrzanego na okres 3 miesięcy. 35-latek znów wrócił za kratki.

Za rozbój w warunkach multirecydywy kodeks karny przewiduje karę nawet do 18 lat pozbawienia wolności.

2017-11-22 07:35:44
(fot. pixabay.com)

Autor: redakcja

22 komentarze

 1. A ci z Amber Gold, od sprzedazy kamienic za grosze w Wawie i innych miastach w PL oraz nawet starej juz afery hazardowej gdzie skradziono łacznie kwote w setkach milionow to co z nimi ? powinni na krzesle siedziec

  • A co tymi od SKOK-ów? Okradli wszystkich Polaków, bo każdy z nas kto ma konto w banku składa się na fundusz gwarancyjny. 7 miliardów. Mówi ci to coś?

   • Mają zdjęcie z Komorowskim, „Cherbu Szaber” [info dla zwolenników -celowo błędnie napisałem] i podpowiem Piotr P. [nazwisko znajdziesz bez trudu, ale teraz nie można chyba całego napisać], oficer WSI i Przewodniczący z Fundacji Pro Civili, główny oskarżony w aferze SKOK Wołomin

 2. Multirecydywa!? 18 lat na nasz koszt!? To coś nadaje się tylko do utylizacji!!!

 3. koleś gra na kodach multi nie jest łatwe widać fachowiec

 4. Było siedzieć w domu a nie chodzić na imprezę halołin . Będzie nauczka.

 5. student sam sobie winien, po nocy się nie łazi uczyć się trza gamonie

 6. Kolejny lubelski patriota pod wezwaniem Mariana Kowalskiego ?

 7. To dobry chłop tylko czasem mu odwala po pijaku. Można się było dogadać a nie marnować chłopakowi 18 lat :(:(:(:(:(

  • na widzeniu będziesz dogadywał się z nim. Ale z takim rozumem masz dużą szansę dogadywać się z nim dłużej siedząc razem w jednej celi

 8. Jakim trzeba być życiowym nie udacznikiem by nie zarobić na siebie i swoje potrzeby tylko napadać na innych dla paru złotych zegarka i telefonu. My jako społeczeństwo utrzymujemy pozniej takich pasożytów. Będzie miał wczasy na koszt podatników.

  • Boże widzisz i nie grzmisz

   Ja się pomodlę ale nie za niego tylko za to żeby trafił na mocniejszego od siebie albo chociaż na mnie , jak mu ktoś łapy przetrąci to przynajmniej na czas zagipsowania zostanie wyeliminowany ze swoich procederów z których czerpie dochód

 9. Zastrzelić Czuba i po sprawie po co naciągać sądy, podatnika i marnować czas.

  • Spoleczniaki nie osądzajcie kogoś jak nie znacie zajmijcie sie sobą Pajace a Ty Szary wpłać lepiej na wypiske albo paczkę na święta zrób dla Siwego AVE Motor

 10. Ech ta hamerykańska noworodka. Prezent albo psikus – Halloween w wersji dla patoli…