Cztery szczeniaki porzucone w rowie w papierowej torbie. Policja szuka właściciela

Policjanci poszukują właściciela szczeniąt, które zostały porzucone w rowie, w papierowej torbie. Zgodnie z przepisami ustawy o ochronie zwierząt znęcanie się nad zwierzętami zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 3.

Policjanci otrzymali zgłoszenie od mieszkańca miejscowości Bezek Dębiński w powiecie chełmskim, że znalazł on w przydrożnym rowie papierową torbę, z której dochodziły odgłosy szczeniąt. Kiedy zajrzał do środka zobaczył cztery małe psy.

Funkcjonariusze zaopiekowali się małymi czworonogami do czasu przyjazdu pracowników schroniska dla zwierząt, którzy zabrali je pod swoja opiekę.

Teraz policjanci poszukują właściciela szczeniaków i wyjaśniają w jakich okolicznościach doszło do ich porzucenia.

2018-09-01 09:17:43
(fot. Policja Chełm)

Zobacz również

16 komentarzy

 1. Dobrze ze do naglowka dodalisci (FOTO) bo zdjec a zdjec

  • Więcej luzu…zawsze piszemy foto jak jest „JEDNO” zdjęcie, a jak jest więcej w nagłówki są „ZDJĘCIA”. Ale wybaczamy, może Pan nowy Czytelnik :).
   Miłego dnia.

 2. Dlaczego ludzie nie mają odrobinę ludzkości w sobie???? A jeśli już chciał uśmiercić te psaki to bynajmniej tak by nikt nie widział i bez zadawania bólu tym zwierzętom.

  • Żeby oddać do schroniska trzeba zapłacić do tego pies musi mieć wyrobioną książeczkę zdrowia, a w niej pewnie jakieś szczepienia itp

 3. Wczoraj jakiś k.u.t.a.f.o.n świdnicki zostawił 3 psiaki w kartonie, dzisiaj kolejny d.e.b.i.l zostawia w torbie. Nie można oddać do schroniska tylko zostawiać na śmierć? Walnąć się w ten pusty łeb.

  • Może jednak zadbać by do miotu nie dochodziło? Sterylizacja i po problemie. Ale ciemny naród woli wyskrobać człowieka, niż wysterylizować zwierzę. Na pierwsze jest przyzwolenie a na drugie krzyk obrońców zwierząt.

   • Może gdyby to był normalny człowiek to by o to zadbał ale to jest kretyn, który woli wyrzucić bezbronne szczeniaki. Po za tym sterylizacja nie jest za darmo.

 4. Policja niech się zajmie szukaniem „wnuczków”, wszelkiej maści bandziorów, zadba o bezpieczeństwo obywateli a nie marnuje czas i pieniądze obywateli na jakąś pierdołę.

 5. Nie byłoby takich problemów gdyby każdy właściciel mógł uśpić niepotrzebne zwierze. Niestety próba uśpienia zwierzęcia u weterynarza kończy się g.wnoburzą na cała Polskę. Ludzie wolą wyrzucić psa niż mieć protesty obrońców zwierząt pod domem i najazd telewizji.

 6. Czy HERBALIFE niszczy wątrobę?

  Ćwierć czlowieka

 7. Dobrze ze ich znaleźli gotowe były by całym sądem zaatakować przechodnia

 8. Niby to lublin112, a prawie same wieśniaki komentują artykuły

 9. zażenowany obywatel

  TO teraz policja się takimi bzdurami zajmuje ? No to pogratulować ..ŻENADA …..proponuje pójść dalej i szukać własciciela kazdego wałęsajacego się kota czy psa ,,,przecież też ktoś takiego porzucił i musi mieć jakiegoś własciciela

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.8214zł 0.04%
  • GBP 5.2883zł -0.25%
  • EUR 4.5442zł -0.13%
  • CHF 4.1486zł -0.23%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  „Rozkopaczew na Off-road-zie”: Trzydniowa impreza o wyjątkowo szczytnym celu
  Komicy wystąpią w Plenerze
  Powitanie wakacji nad zalewem Zimna Woda w Łukowie
  Powitalnie Lata w Krasnymstawie. Na scenie Słowianki, Solaris i Sztywny Pal Azji
  Noc Świętojańska w Jaszczowie. Będzie puszczanie wianków i pokazy ognia