690 680 960

Szczeniak znaleziony w ziemnej jamie wrócił do domu. „Ludzie którym zaufałam, okazali się nieodpowiedzialni” (zdjęcia)

Szczeniak, znaleziony w ziemnej jamie w rejonie górek czechowskich nie będzie musiał przebywać w schronisku. Suczka wróciła do swoich rodziców.

Historia psa, który został znaleziony w ziemnej jamie w rejonie górek czechowskich zakończyła się szczęśliwie. Pies został już odebrany ze schroniska i wrócił do domu. Takiego, gdzie ma zapewnioną opiekę i jest pewność, że tym razem krzywda już mu się nie stanie. Jest nim dom… gdzie przyszedł na świat.

Przypomnijmy, niedawno lubelska straż miejska otrzymała zgłoszenie od jednego z mieszkańców o niepokojących odgłosach zwierzęcia, jednak nie był on w stanie określić jakiego. Na miejsce udali się funkcjonariusze oddziału interwencyjnego.

Sprawdzając okolice jednej z alejek prowadzących na poligon od strony ulicy Koncertowej, udało im się zlokalizować miejsce, skąd pochodził pisk. Natrafili tam na ziemną jamę, w której znajdował się szczeniak. Pies został wyciągnięty a następnie zabrany do schroniska.

Kiedy opublikowaliśmy materiał na ten temat, jedna z naszych czytelniczek rozpoznała w szczeniaku suczkę, którą niedawno oddała pewnemu małżeństwu.

– Widząc to wszystko, aż ugięły mi się nogi. Nowi opiekunowie wydawali się być bardzo w porządku, zapewniali również, że piesek będzie miał bardzo dobre warunki. Zwłaszcza, że mieszkają w domku na Czechowie. Natychmiast po przeczytaniu materiału próbowałam się z nimi skontaktować, ale chyba wiedzieli o co chodzi, gdyż od razu zablokowali mój numer telefonu – wyjaśnia nam pani Sylwia.

Kobieta nie zastanawiając się ani chwili, udała się też do schroniska, skąd odebrała suczkę. Jak podkreśla, nie zasłużyła ona na taki los. Boryska, gdyż tak się wabi, wróciła do swoich rodziców. Pani Sylwia dodaje, że najbardziej boli fakt, iż ludzie którym się zaufało, okazali się po prostu nieodpowiedzialni.

(fot. Straż Miejska, nadesłane/Sylwia)

18 komentarzy

 1. Od Koncertowej nie prowadzą na poligon żadne alejki tylko ulice: Solarza, Arnsztajnowej, etc., a od nich dopiero alejki na górki.

  • I jak tu nie ulegać stereotypowi, że typowy Seba nie grzeszy intelektem i ma problemy z samodzielnym logicznym myśleniem?

   Seba, następnym razem, zanim cokolwiek napiszesz, podejdź do kogoś, aby wytłumaczył ci to, czego nie jesteś w stanie sam pojąć.

   „jednej z alejek prowadzących na poligon od strony ulicy Koncertowej” – OD STRONY ul. Koncertowej a nie Z ULICY Koncertowej.

   Teraz już kumasz?? Może do wieczora zrozumiesz o co chodzi

  • do "Seba Bronowice"

   Nie wiem, ale się wypowiem. Typowy Seba.

 2. Wysteryliziwać psy i ich właścicieli.

 3. Fajna ta pani strażnik.

 4. Bardzo proszę niech pani poda namiar na ,,typch ,, właścicieli. Chętnie z nimi porozmawiam….

Kursy walut

 • USD 4.4827zł -0.63%
 • GBP 5.4185zł -0.57%
 • EUR 4.6835zł -0.1%
 • CHF 4.7555zł -0.36%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Badania bez skierowania. Okulistyczne Mikołajki w Poradni Okulistycznej Dziecięcej 1 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SPZOZ w Lublinie
Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej
Zbiórka darów dla potrzebujących w Ukrainie
CITY TRAIL nad Zalewem Zemborzyckim po raz drugi