Sylwester na Placu Litewskim w Lublinie. Spektakl świateł i ognia

Kilkaset mieszkańców Lublina przywitało Nowy Rok na tradycyjnym miejskim sylwestrze organizowanym na Placu Litewskim. W tym roku atrakcje zorganizowane zostały przez Centrum Kultury w Lublinie. Podczas imprezy można było zobaczyć niepowtarzalne widowisko „Lublin Ognia!”. Powstało ono specjalnie z myślą o powitaniu Nowego Roku. Na trzech scenach odbyło się niezwykłe show z wykorzystaniem ognia, laserów, pirotechniki scenicznej i najnowocześniejszych rekwizytów multimedialnych.

 

2016-01-01 11:00:21
(fot. lublin112.pl)

Zobacz również

11 komentarzy

 1. wow, ale tłumy, jak tam się wszyscy pomieścili na tym placu ?

 2. pieniazki w bloto nasze miasto nie umialo i nie umie zorganizowac sylwestra i taka jest prawda bo szkoda zuczkowi pieniazkow zeby gwiazdy jakies zaprosil wroclaw warszawa katowice lodz potrafi a my ja zwykle wies i tyle nasza rada miasta musi odejsc dam tam mlode osoby a nie staruchy ledwo poruszajace sie !!1

 3. Zawsze twierdziłam że Lubelszczyźnie bliżej do wschodu niż do cywilizacji.

 4. To była powtórka z festiwalu kultury co było kilka miesięcy temu w Lublinie, ale te pokazy w sylwestra to nie wypał. Szkoda pieniędzy na takiego sylwestra.

 5. A gdyby tak wszystkie miasta na świecie, któregoś roku pieniążki przeznaczone na fajerwerki przekazały na pomoc głodującym i innym potrzebującym ludziom? Przecież to ogromne sumy pieniędzy.

 6. Była wiocha jak chu.Miasto inspiracj.Wstyd dobrze że mcd..ald do 21 to dzieciak miał radoche. Wschodnia Polska hej!!!

 7. Należało powiadomić że w czasie imprezy będą rozdawać za darmo szampana i kanapki z zaplesnialymi setkami byłyby tłumy i niezła polewka w necie jak z choinkami przed świętami.

 8. Nic wielkiego, nic ciekawego. Festyn dobry na godzinę, ale nie na całą sylwestrową noc. Ogólnie to szkoda było marznąć na Litewskim. I kilkuset mieszkańców… to najlepsze podsumowanie atrakcyjności tejże imprezy.

 9. Lublin byl i b edzie dziekim takim rzadzoncym zacofany mam 30 lat i nigdy nic nie bylo ciekawego trudno zaprosic jakas gwiazde lat 90 takie miasto jak ostroda potrafi ale lublin oczywiscie nie wstyd i tyle dziekujemy radnym to ludzie bez perspektyw i tyle

 10. Byłem na litewskim. 10 minut. Nędza, dno i wodorosty. Zapewniono nam takie atrakcje, że możemy się wstydzić za Lublin.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7931zł 1.59%
  • GBP 5.2999zł 0.65%
  • EUR 4.5309zł 0.05%
  • CHF 4.1505zł -0.15%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Nad Zalewem Zemborzyckim odbędzie się Zielona Gra Miejska
  Przestrzenie Teatru na scenie Muszli Koncertowej i w Wirydarzu Centrum Kultury
  Małe Inne Brzmienia już za dwa tygodnie
  Jarmark Lubelski zaprasza na starcie serów polskich i włoskich
  Spotkanie pokoleń upamiętniające 77 rocznicę pobytu i walk 27 Wołyńskiej Dywizji Piechoty AK w ramach akcji „Burza” na Lubelszczyźnie